دوشنبه 8 آبان 1402 - 17:00

اگر خودروی وارداتی ثبت نام کردید بخوانید / پاسخ به یک سوال مهم

پس از اعلام نتایج مشتریان دارای اولویت خودروهای وارداتی که هفته گذشته برای ثبت‌نام سه خودروی مورد نظر خود اقدام کرده بودند، دیده شد که به برخی از مشتریان تخصیصی صورت نگرفته است؛ در مورد علت این موضوع، مدیر سامانه یکپارچه خودروها توضیح داد: بر اساس ظرفیت موجود به ترتیب اولویت‌، خودرو به مشتریان تخصیص داه شده و مشتری که تخصیص بدان صورت نگرفته بدین معناست که مطابق اولویت خودروهای انتخابی ظرفیت خودروها تمام شده بود.

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از روزگار خودرو، سامانه تخصیص خودروهای وارداتی هفته گذشته از دوم آبان ماه به مدت حدوداً چهار روز (دوم تا پنجم آبان ماه) با عرضه ۹ مدل خودرو بازگشایی شد.

این عرضه صرفا برای مشتریانی بود که در مرحله اول ثبت‌نام خودروهای وارداتی در اسفند ماه سال گذشته ثبت‌نام کرده و اولویت‌بندی شده‌ بودند؛ حال در این مرحله می‌توانستند برای ثبت درخواست سه خودروی مورد نظر خود از میان ٩ مدل خودرو عرضه شده اقدام کنند.

پس از اتمام مهلت ثبت درخواست سه اولویت مورد نظر مشتریان، درخواست‌ها بررسی و نتایج آن مشخص شد.

همانطور که بعید به نظر نمی‌رسید و مشخص بود که هنوز برای همه ثبت‌نام‌کنندگان، خودرو وارداتی وجود ندارد و بخشی از مشتریان در مراحل بعدی واردات خودروها (باتوجه به اینکه روند واردات خودروها ادامه دارد) تخصیص برایشان صورت خواهد گرفت، مشتریانی در این مرحله با وضعیت “عدم تخصیص” روبه‌رو شده‌اند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=8596
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)