معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه‌قضائیه ادامه داد: رشد تولید در بخش‌های مختلف و همچنین اقدامات انجام گرفته برای توسعه محصولات در شرایطی در شرکت ایران‌خودرو عملیاتی شده که شاهد افزایش بیش از پیش محدودیت‌های تحریمی و هدف‌گذاری مذبوحانه دشمن برای توقف صنعت خودروی ایران بوده‌ایم.

فروزان‌مهر تاکید کرد: سرکشی به واحدهای تولیدی و پیگیری مشکلات و رفع موانع و پشتیبانی از واحدهای صنعتی در سطح کشور به عنوان یکی از ظرفیت‌های معطل مانده شرایط و امکان اشتغال‌زایی مناسب در سطح کشور را فراهم می‌آورد که در طول دو سال گذشته و با حضور آقای رئیسی در مجموعه قوه‌قضائیه در دستور کار ویژه بوده است.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه‌قضائیه تصریح کرد: در راستای این هدف تلاش شده تمامی موارد مرتبط با قضا در این حوزه احصا و موانع یک به یک رفع شوند.

فرشاد مقیمی نیز در این نشست با اشاره به هدف‌گذاری افزایش تولید گفت: با توجه به رشد ۳۵ درصدی تولید در سال ۹۹ نسبت به سال قبل از آن در ایران‌خودرو، امسال نیز روند صعودی تولید همچنان دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های شرکت ایران‌خودرو درخصوص توسعه پروژه‌های گیربکس گفت: برای اولین بار گیربکس شش سرعته در ایران‌خودرو طراحی شده که تاثیر زیادی در کاهش مصرف سوخت محصولات خواهد داشت. مقیمی تاکید کرد: با رفع برخی موانع موجود و پشتیبانی مناسب بخش‌های مختلف می‌توانیم هدف‌گذاری تعیین شده برای رشد کمی تولیدات و افزایش کیفیت و ارائه محصولات جدید در این شرکت را در سال ۱۴۰۰ رقم بزنیم.

منبع/ ایکوپرس