یکشنبه 28 آذر 1400 - 15:20
وزیر راه و شهرسازی:

از بخش خصوصی تولید کننده خودرو های تجاری انتظار تامین ناوگان حمل نقل کشور را داریم

نمایشگاه حمل نقل لجستیک و صنایع وابسته در محل نمایشگاهی مصلی تهران امروز با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. 

به گزلرش حاشیه صنعت ، در این نمایشگاه که شرکت های تولید کننده خودروهای تجاری حضور پر رنگ دارند، شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور از گروه بهمن مورد بازدید قرار گرفت.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از نمایشگاه و حضور در غرفه ها و خودروهای گروه بهمن در فضای باز با اشاره به تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل و استفاده از توان بخش خصوصی نظیر شرکت هایی همچون بهمن دیزل و سیبا موتور گفت: در وزارت ما حتی یک کامیون از بخش دولتی نداریم و در زمینه ناوگان حمل و نقل بطور حتم از توان بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد و از بخش خصوصی انتظار تامین ناوگان حمل نقل کشور را داریم.

وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی به عنوان بخش دولتی قرار نیست در نوسازی ناوگان حمل و نقل مشارکت کند؛ افزود: در این زمینه از ظرفیت و توان حداکثری بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد و به منظور حمایت و کمک از بخش خصوصی به دنبال تامین منابع هستیم.

گفتنی است شرکت های بهمن دیزل، سیبا موتور و اسنا به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری گروه بهمن، جدیدترین محصولات خود را از ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته واقع در مصلی امام خمینی (ره) از ساعت ۹ الی ۱۹ به نمایش عموم قرار داده است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2324
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)