سه شنبه 23 شهریور 1400 - 18:09
حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان در مجلس:

در عرصه تولید خودرو در گروه بهمن اقدامات موثری صورت گرفته است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در عرصه تولید خودرو در گروه بهمن اقدامات موثری صورت گرفته است

به گزارش حاشیه صنعت، در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز از سوی این عضو کمیسیون نایب رییس کمیسیون قضایی در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

حسن نوروزی با اشاره  به اینکه پیش از بازدید از بهمن موتور، از قطعه سازی کروز بازدید داشته است گفت:با توانمندی های جوانان کشورمان در عرصه داخلی سازی آشنا شدیم.

رییس کمیسیون قضایی معتقد است؛ راه رشد صنعت خودرو در واگذاری این صنعت به بخش های خصوصی است

وی افزود: در بهمن موتور اقدامات برجسته و قابل توجهی صورت گرفته است و دو خودروی جدید گروه بهمن به نام دیگنیتی و فیدلیتی با اقبال زیادی مواجه شده است.

نایب رییس کمیسیون قضایی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر افتخار به  وجود مهندسان و صنعتگران ایرانی  بیان داشت: با همت این مهندسان و جوانان نخبه کشورمان می توانیم در صنعت خودروسازی قدم های بزرگتری برداریم و شاهد تحول چشمگیر در این صنعت باشیم.

نوروزی با اشاره به اینکه راه رشد صنعت خودرو در واگذاری این صنعت به بخش های خصوصی توانمند است، خاطرنشان کرد: این موضوع را رییس دولت سیزدهم نیز بارها تاکید کرده ام، اگر بخواهیم ایران خودرو و سایپا نیز از ورشکستگی و زیان های انباشته نجات پیدا کند، باید مسیر خصوصی سازی را طی نماید.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1359
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)