شنبه 20 شهریور 1400 - 14:01

محصولات بهمن دیزل در اوج کیفیت قرار گرفته اند

بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) ، خودروهای سنگین تولیدی به‌ویژه کامیون‌ها و کشنده‌ها در اوج کیفیت هستند و در این میان خودروهای تجاری بهمن دیزل مانند ماه های گذشته توانسته اند پیشتاز در حفظ کیفیت برتر تولید باشند. 

محصولات بهمن دیزل در اوج کیفیت قرار گرفته اند

به گزارش حاشیه صنعت، بر اساس ارزیابی صورت گرفته، در گروه خودروهای باری در بخش کامیونت‌ها از محصولات گروه خودروسازی بهمن‌دیزل، کامیونت ایسوزو NMR85E و کامیونت ایسوزو NPR75K تمام پنج ستاره کیفی را از آن خود کرده‌ و پس از آن کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره‌ شده ‌است.

در بخش کامیون‌ها نیز طبق ارزیابی صورت گرفته، کامیون ایسوزو NPR75M بهمن‌دیزل چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌ است.

در دسته کشنده‌ها نیز خودرو FAW J6 سیباموتور چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌ است.

گزارش ارزیابی خودروهای ساخت داخل وزارت صمت و کسب پنج ستاره کیفی کامیونت های بهمن دیزل در حالی منتشر می شود که براساس آمار ارائه شده توسط بهمن دیزل، تولید محصولات این شرکت در سال جاری نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۷۰ درصدی بوده است.

عمده رشد تولید بهمن دیزل در سال ۱۴۰۰ تا کنون در کامیون شیلر صورت گرفته است که از تولید ۱۱۰ دستگاه در سال گذشته به ۵۴۰ دستگاه رسیده است.

در کنار رشد کامیون شیلر، مینی باس پگاسوس دیگر محصول بهمن دیزل نیز شاهد رشد تولید ۶۶ درصدی بوده است.

در حوزه تولید محصولات کاربری نیز با توجه به آمار ارائه شده، تولید بهمن دیزل در مقایسه با سال گذشته ۱۴۲ درصد افزایش یافته است.

“محمد محمدی” مدیرعامل شرکت بهمن دیزل اردیبهشت ماه در نشست خبری از توسعه محصولات و تولید کامیون و کشنده در سال جاری خبر داد و گفت: دستیابی به داخلی سازی ۶۰ درصدی در شیلر، ارتقاء سطح کیفی محصولات، افزایش صد درصدی تولید و صادرات از اهداف امسال بهمن دیزل است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1277
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)