پنجشنبه 18 شهریور 1400 - 12:58
با همت انجمن قطعه سازان خودرو تهران؛

اتمام دوز اول واکسیناسیون ۱۳۰ قطعه ساز تا هفته آینده

انجمن قطعه سازان تا کنون شش هزار نفر از پرسنل قطعه سازان را واکسینه کرده است.

به گزارش حاشیه صنعت، با تلاش انجمن قطعه سازان استان تهران، دو هفته ای است فرآیند واکسیناسیون اعضای این انجمن آغاز و تا امروز بیش از شش هزار دوز واکسن به پرسنل مجموعه‌های قطعه‌سازی تزریق شده است. در مجموع ۱۵هزار نفر از ۱۳۰ قطعه ساز این انجمن واکسینه خواهند شد و تا هفته آینده فرآیند واکسیناسیون دوز اول به پایان می‌رسد.

این انجمن از اوایل مهر تزریق دوز دوم واکسن را آغاز می کند.
از آن جایی که وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت به تجاری سازی خودروهای ناقص تاکید ویژه دارد، یکی از موانع پیش روی تولید، ویروس کرونا بود که امسال لطمه هایی را به این صنعت وارد کرد. با توجه به اهمیت تعطیل نشدن شرکت های قطعه سازی، با این اقدامات انجام شده به نظر می‌رسد بخشی از موانع مرتفع شده و امید است حداکثر تا هفته آینده همه پرسنل در شبکه تامین‌کنندگان انجمن قطعه سازان تهران واکسینه شوند تا با خیالی آسوده و جلوگیری از تعطیلی مراکز تولیدی، قطعات مورد نیاز خودروها تامین و خودروهای کف تجاری سازی شود و بدین منظور انجمن حداکثر تلاش خود را برای حل این بحران خواهد کرد.
گفتنی است انجمن قطعه سازان استان تهران در راستای شتابگیری روند واکسیناسیون فعالان صنعت قطعه سازی با پیگیری و برگزاری جلسات متعدد از هفته نخست شهریور فرآیند واکسیسناسیون را آغاز کرده است و در این راستا حدود ۱۰ هزار نفر از کارکنان ۱۳۰ شرکت های قطعه سازی واکسینه خواهند شد. دوز نخست فرآیند واکسیناسیون اعضای این انجمن با همکاری گروه خودروسازی سایپا و در فضای ایمن در محل شرکت بهمن موتور در حال انجام است که تا یک ماه آینده همه پرسنل قطعه سازی دو دوز واکسن خود را دریافت خواهند کرد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1255
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)