شنبه 16 تیر 1403 - 11:51

توصیه‌های پلیس به رانندگان و عابران در شب‌های محرم

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ: رانندگان حتماً قبل از روشن کردن خودرو، سامانه روشنایی را بررسی کنند و از سالم بودن چراغ‌ها اطمینان حاصل کنند.

به گزارش حاشیه صنعت به نقل ازروزگار خودرو ، سرهنگ شریفی گفت: چندین بار تاکید شده که اگر سامانه روشنایی خودرو خراب باشد جز نقص فنی محسوب شده و طبق جدول تخلفات حادثه ساز به راننده نمره منفی تعلق می‌گیرد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: عابرین پیاده نیز به پاس و احترام این ایام پوشش تیره بر تن دارند و کمتر در معرض دید رانندگان قرار می‌گیرند که رانندگان باید به این موضوع توجه داشته و ترددهای عابرین پیاده را به دقت بررسی و رؤیت کنند تا از تصادفات احتمالی جلوگیری شود.
سرهنگ شریفی گفت: رانندگی با سرعت مطمئنه نیز در این ایام بیشتر مورد تاکید پلیس است چرا که احترام به قانون و رعایت سرعت‌ها می‌تواند جلوی بسیاری از حوادث و تصادفات را مخصوصاً در شب‌ها بگیرد.
وی ادامه داد: رانندگان همچنین مراقب تردد کودکان در اطراف هیات‌ها و مساجد در این ایام باشند چرا که قد و قواره آنان از دیگران کوتاه‌تر است و کمتر در معرض دید شما هستند و بیشتر می‌بایست مراقب رفت و آمد و حضور آنان باشید.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9918
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)