شنبه 5 خرداد 1403 - 17:08

ارتقا گروه بهمن درسطح شوروم‌های خود

سطح شوروم های گروه بهمن ارتقا یافته و مدرن است .

ارتقا گروه بهمن درسطح شوروم‌های خود

به گزارش حاشیه صنعت ،در مجموعه ایران مال با راهنمایی تابلوها به سمت نمایشگاههای خودرو هدایت می‌شوید که در کشور مانند آن نیست؛ در زون خودرو در فضایی حدود سیصد متر با طراحی بی‌نظیری و یک خودرو ایستاده جایگاه معرفی محصولات بی نظیر بهمن موتور است

این مکان با نیروی انسانی ماهر که توضیحات خودرو را به خوبی برای مشتریان ارائه می‌دهند تکمیل می‌شود.

همراهی رایحه اختصاصی خودرو، با نورپردازی فوق العاده ، کف سازی زیبا ومدرن فضای دل انگیزی را برای بازدید از این نمایشگاه بوجود أورده است.

در اینجا بهمن کارش تمام نمی‌شود در فضای دیگری در کنار ورودی باغ ایرانی دو نمایشگاه بزرگ با اسامی بی‌ام کارز و بی‌ام اسپیس شمار را به بازدید از خودروهایی هم مسیر خود می کند که نیمی از آن در دیوار استقرار یافته و نمونه خودروهای جدید وارداتی از برندهای پر فروش کشور چین است و در فضای مجلل با پذیرایی پرزنتر حرفه‌ای اوج لذت را ازبازدید از خودروی فیدلیتی پرستیژ روبرو می‌کند.

 

حوصله شنیدن و ذهن جستجوگر شما برای آشنایی بامشخصات و آپشن‌های جدید خودروها ، طراحی شیک و بی نظیر در این سالن با انعکاس نورهایی که نوازشگر چشم‌هاست، خطوط زیبای طراحی روی بدنه خودروها را به خوبی نمایش درآورده است .

خطوطی که حاصل مهندسی و طراحی بی‌نمونه در شرکت‌های خودروساز آن هستند؛ البته به نام چینی ولی در اصل از طراحان بزرگ خودرو در جهان در بی‌ام کارز خودروهای بنزینی و در بی‌ام اسپیس خودروهای برقی و هیبریدی نمایش داده شده است.

به این میزان حساسیت و زیبایی  گروه بهمن نمره بیست تعلق می گیرد چون در ایران یک شوروم کاملا مدرن را شما از نزدیک دیده‌اید..

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9791
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)