یکشنبه 31 مرداد 1400 - 2:03
طهماسبی مطرح کرد

نارضایتی مردم از نحوه ارائه خدمات پس از فروش خودرو/ کیفیت قطعات مناسب‌ نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید خدمات پس از فروش خودرو از کیفیت لازم برخودار نیست و مردم نارضایتی‌های بسیاری در این حوزه دارند که باید به آن رسیدگی شود.

نارضایتی مردم از نحوه ارائه خدمات پس از فروش خودرو/ کیفیت قطعات مناسب‌ نیست

به گزارش حاشیه صنعت،فرهاد طهماسبی با انتقاد از نحوه ارائه خدمات پس از فروش خودرو، گفت: خدمات پس از فروش از کیفیت لازم برخودار نیست و مردم نارضایتی‌های بسیاری در این حوزه دارند که باید به آن رسیدگی شود.

نماینده مردم نی ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از مردم از نحوه ارائه خدمات پس از فروش ناراضی بوده و معتقدند، نمی‌توانند خدمات مناسب را دریافت کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه نمایندگی‌های خودروسازان در ارائه خدمات پس از فروش کوتاهی کرده و مردم ناچارند تاوان این کم کاری را بدهند، اضافه کرد: در حال حاضر از یک سو قیمت قطعات یدکی افزایش چشم گیری داشته و از سوی دیگر ارائه خدمات پس از فروش مناسب نیست در نتیجه هزینه مردم در این حوزه افزایش یافته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد:  براساس گزارشات رسیده، ارائه خدمات پس از فروش در نمایندگی‌های خودروسازی‌ها روز به روز ضعیف‌تر و کیفیت قطعات نامناسب‌تر شده و متناسب با قیمت آنها نیست که امید است این موضوعات طی ماه‌های آینده حل و فصل شود

منبع/ خانه ملت

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=979
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)