یکشنبه 31 مرداد 1400 - 1:47
رضاحسینی قطب آبادی:

واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی بهترین راهکار برای رفع مشکلات صنعت خودروسازی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید بهترین راهکار برای رفع مسائل موجود در صنعت خودروسازی، واگذاری خودروسازان بزرگ کشور به بخش خصوصی است زیرا این بخش به منظور سودآوری تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت تمام شده خودروهای تولیدی انجام می‌دهد.

واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی بهترین راهکار برای رفع مشکلات صنعت خودروسازی است

به گزارش حاشیه صنعت،مصطفی رضاحسینی قطب آبادی درباره سازوکار خودروسازان برای فروش خودرو، گفت: جلسات مختلفی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای رسیدگی به مشکلات موجود در صنعت خودروسازی تشکیل شد و به نظر می‌رسد بهترین راهکار برای رفع این مسائل، واگذاری خودروسازان بزرگ کشور به بخش خصوصی است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: تا زمانی که خودروسازان حیات خلوت دولت‌ها برای جذب نیروی انسانی و مسائل مالی باشند، مشکلات صنعت خودروسازی پاربرجا می‌ماند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: از آنجا که بخش خصوصی به دنبال سودآوری است، در صورتی که اداره این شرکت‌ها به این بخش واگذار شود، تمام تلاش خود را برای کاهش قیمت تمام شده خودروهای تولیدی انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه مافیا در گران شدن اجناس و افزایش قیمت‌ها نقشی اساسی بازی می‌کنند، تصریح کرد: در وهله نخست باید فکری به حال سوداگران کرد زیرا از شرایط موجود سوءاستفاده کرده و به دنبال پر کردن جیب خود هستند.

منبع/ خانه ملت

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=973
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)