سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 - 12:52
روزهای 5 و 6 اردیبهشت 1403 برگزار می‌شود:

تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در اهواز

رویداد تجربه رانندگی با محصولات تجاری گروه بهمن در شهرک حمل و نقل کالای اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش حاشیه صنعت ،گروه بهمن با سبدی از محصولات متنوع خود از جمله امپاور BD500،FAWJ6 تک محور ، X9، فورس ۱۲ تن و نیز امپاور BD300 در شهرک حمل و نقل کالای اهواز حضور خواهد داشت تا رانندگان بتوانند از نزدیک با آخرین قابلیت‌های روز این گروه خودروسازی آشنا شوند.
این رویداد روزهای ۵ و ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ الی ۱۲ و۱۶:۳۰ الی۱۸:۳۰ برگزار می‌شود که رانندگان فرصت رانندگی با محصولات X9، امپاورBD500 و FAWJ6 تک محور را خواهند داشت.
گفتنی است؛ کامیون امپاور BD300 محصول ۱۹ تن بهمن دیزل است. کامیون BD300 از موتور شناخته شده CUMMINS بهره می‌برد که با حجم موتور ۶۷۰۰ cc قدرتی معادل ۳۰۰ اسب بخار را تولید می‌کند.
کشنده امپاورBD500 با موتور شناخته شده CUMMINS با حجمی معادل ۱۱۸۰۰ ccتوانایی حمل ۴۴ تن بار را دارد. این کشنده از سال ۱۴۰۱ توسط شرکت بهمن دیزل تولید و روانه بازار شده است.
همچنین X9 از دیگر محصولات پیشرفته بهمن دیزل است که توان رقابت با بهترین کشنده‌های اروپایی را دارد. این محصول مجهز به موتور ۱۳ لیتری با توان ۵۶۰ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰۰ نیوتن‌متر، گیربکس اتوماتیک ۱۲ دنده ZF آلمان و ریتاردرهیدرولیکی ۵ مرحله است. این خودرو مجهز به انواع سیستم‌های پیشرفته کنترلی و ایمنی از جمله کروز کنترل تطبیقی، ترمز ضدقفل و ترمز اضطراری هوشمند است.
کشنده فاو J6 از موتور شش سیلندرWUXI با تزریق مستقیم و مجهز به توربو شارژ و اینترکولر و گیبرکس ZF و ۱۶ دنده دستی با ریتاردر هیدرولیکی گیربکس پنج مرحله‌ای عرضه خواهد شد. این کشنده از نظر امکانات رفاهی با کولر و بخاری درجا، یخچال و کتری مسافری، صندلی راننده با تعلیق پنوماتیک با گرم‌کن و سردکن با قابلیت تنظیم در شش جهت، کروز کنترل و سیستم‌های ایمنی نظیر AEBS و LDWS، چراغ رانندگی در روز و ده‌ها امکانات دیگر عرضه می‌شود.
کامیون فورس F210 با موتور CUMMINS با حجم ۴۵۰۰cc توانایی حمل ۱۲ تن بار را دارد. فورس F210 یک خودروی تجاری ایمن، مدرن و راحت است. فورس ۱۲تن باری ایمن است چون از فناوری‌های روز دنیا بهره می‌برد. ترمز به عنوان مهمترین ابزار ایمنی خودرو در فورس ۱۲ تن از پیشرفته‌ترین روش‌ها بهره می‌گیرد و از سایر رقبای داخلی خود برتر است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9684
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)