یکشنبه 26 فروردین 1403 - 19:54
رییس شورای تحول و پیشرفت وزارت صمت:

عزم وزارت صمت بر رفع مشکلات بخش تولید/ واحدهای راکد احیا می‌شوند

رییس شورای تحول و پیشرفت وزارت صمت از عزم این وزارت‌خانه برای رفع مشکلات بخش تولید در راستای تحقق شعار سال خبر داد و گفت: احیای واحدهای راکد شتاب خواهد گرفت.

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از خبرگزاری مهر ، علی گلشنی غروب یکشنبه در بازدید از واحدهای صنعتی شهر سمنان در گفت و گو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه از جمله اولویت‌های این وزرات خانه رسیدگی به واحدهای نیمه تعطیل یا راکد است، ابراز داشت: با توجه به نامگذاری شعار سال این مهم در سطح کشور شتاب بیشتری خواهد گرفت.
وی ضمن بیان اینکه پیگیری احیای بلند مدت واحدهای راکد در دستور کار است، افزود: انجام این امر به هم افزایی سایر بخش‌ها و دستگاه‌های ذی‌ربط نیز نیاز دارد.
رئیس شورای تحول و پیشرفت وزارت صمت ضمن بیان اینکه رفع مشکلات واحدهای تولیدی کشور همراهی بانک‌ها را نیز می‌طلبد، ابراز داشت: همکاری بانک‌ها در ارائه تسهیلات رونق تولید به متقاضیانی که در اولویت هستند می‌تواند به کلید راهگشا برای ادامه راه و حیات آنها تبدیل شود.
گلشنی ضمن بیان اینکه از شرکت‌های دانش بنیان نیز در راستای تحقق شعار سال حمایت خواهد شد، تصریح کرد: قطعاً تلاش‌ها مبنی بر عمق سازی به دانش بومی برای واحدهای صنعتی در دستور کار خواهد بود.
وی ضمن بیان اینکه وزارت صمت به عنوان متولی تولید می‌کوشد تا چالش‌های اصلی پیش راه تولیدکنندگان را رفع رجوع کند، افزود: خوشبختانه استان سمنان از این نظر وضعیت خوبی دارد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9649
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)