سه شنبه 14 فروردین 1403 - 12:30
وزیر صمت مطرح کرد؛

تولید نیازمند جاذبه است

وزیر صمت با بیان «شعار سال امری قابل تحقق است، به‌شرط آنکه در تولید جاذبه ایجاد کنیم»، گفت: یکی از اصلی‌ترین درمان‌های اقتصاد کشور تمرکز بر جهش تولید و رفع ناترازی‌هاست.

تولید نیازمند جاذبه است

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صمت، «عباس علی‌آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: مقام معظم رهبری در ادامه شعارهای سنوات گذشته، بر تولید تأکید داشتند تا با عبور از بحران اقتصادی، امسال به جهش تولید دست یابیم، چرا که یکی از اصلی‌ترین درمان‌های اقتصاد کشور، تمرکز بر جهش تولید و رفع ناترازی‌هاست.

وی تحقق شعار سال را با کمک‌ مردم امری شدنی دانست و افزود: با ایجاد جاذبه می‌توان مردم را در سرمایه‌گذاری در تولید تشویق کرد تا با منابع مادی و معنوی به درآمدزایی دست یابیم.

وزیر صمت با تاکید بر رفع موانع موجود از طریق وضع یا اصلاح قوانین خاطرنشان کرد: در مسیر تولید و رفع موانع نیازمند اجرای درست قوانین هستیم.

وی در ادامه تاکید کرد: اراده ملی بر آن است تا تسهیلاتی برای سرمایه‌گذاران فراهم شود و از سرمایه‌های خرد و کلان مردم برای توسعه و جهش تولید استفاده کند.

علی‌آبادی همچنین گفت: دنیا در آستانه تحولاتی بزرگ است و بایستی زیرساخت‌های تولید توسعه یابد که در این راستا وزارت صمت اولویت را برای بخش خصوصی و شرکتهای دانش‌بنیان برای روش‌های نوآورانه در حوزه آینده فراهم می‌کند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9611
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)