شنبه 26 اسفند 1402 - 8:30
با حضور معاون وزیر صمت صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت ملی پست ایران

تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت ملی پست ایران به منظور بهره‌مندی فعالان شهرک‌های صنعتی از خدمات توزیع هوشمند و متمرکز انواع مرسولات و سفارشات فیزیکی پستی، امضاء و مبادله شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت ملی پست ایران

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، این تفاهم‌نامه طی مراسمی به امضای «محمود لیایی» معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران و «فرشاد مقیمی» معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران رسید.

در راستای این تفاهم‌نامه، آمایش شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران کشور به منظور پلاک کوبی کدپستی تلفیقی و به‌هنگام سازی اطلاعات مبتنی بر پایگاه نشانی Gnaf در چارچوب تبادل نقشه، اطلاعات و داده‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ارائه انواع خدمات پستی قبول مرسولات، استفاده از ظرفیت تبلیغاتی سرویس‌های پست مستقیم، EDM و تمبرهای اختصاصی پستی در شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش نیز از جمله موضوعات این تفاهم‌‎نامه است.

در این راستا فضا و زیرساخت مناسب برای نصب لاکرهای هوشمند پستی در ورودی شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش با پرداخت هزینه‌های عملیاتی به منظور بهره مندی ساکنین و فعالین شهرک‌های صنعتی از خدمات توزیع هوشمند و متمرکز انواع مرسولات و سفارشات فیزیکی، اختصاص خواهد یافت.

همچنین قبول و توزیع ابلاغیه/ اخطاریه و مکاتبات فیزیکی سازمان با ساکنین شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش با استفاده از سرویس‌های ارزش افزوده و سرویس تجارت الکترونیک (گیت وی) «پست» با ایجاد امکان رهگیری مرسولات ارسالی از نکات حائز اهمیت این تفاهم نامه است.

با امضای این تفاهم نامه، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از خدمات شناسه پستی مشتری با هدف مدیریت تغییرات نشانی ساکنین و فعالین شهرک‌ها، نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش و ارائه خدمات مرتبط با مکاتبات الکترونیکی استفاده خواهد کرد.

استفاده از خدمات ارزش افزوده الکترونیکی و مکان محور «پست» با بهره‌مندی از سرویس‌های مبتنی بر کدپستی Gnaf و ظرفیت‌های باجه مجازی «پست» به منظور ارائه و توسعه خدمات حوزه اقتصاد دیجیتال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تحت پوشش و ارتقاء و توسعه همکاری فی‌مابین با استفاده از ظرفیت پایگاه‌های اطلاعاتی و سایر توانمندی‌های طرفین به منظور طراحی و اجرای خدمات جدید و ارزش افزوده در چارچوب قوانین و مقررات از دیگر موضوعات تفاهم نامه یاد شده است.

همچنین به منظور اجرایی کردن مفاد تفاهم‌نامه و شفاف‌سازی نیازهای تعریف شده، مقرر شد که «کمیته اجرایی» متشکل از نمایندگان و ناظرین طرفین تشکیل شود.

شرکت ملی پست ایران، اداره کل بازاریابی و فروش خود و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، معاونت برنامه‌ریزی را به عنوان ناظر و رابط انعقاد قرارداد معرفی کرده است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9548
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)