چهارشنبه 23 اسفند 1402 - 19:23

محمدی مدیرعامل گروه بهمن شد

محمد محمدی در حکمی، به عنوان مدیرعامل گروه بهمن انتخاب شدپیش از این بیوک علیمرادلو از سال ۱۳۹۹ این مسئولیت را بر عهده داشته‌است.

محمدی مدیرعامل گروه بهمن شد

به گزارش  حاشیه صنعت به نقل از بهمن نیوز، محمدی سابقه حضور در مجموعه‌های صنعتی و خودرویی شناخته شده کشور را در کارنامه خود دارد .

وی سابقه مدیرعاملی در شرکت ساپکو و معاون ساخت شرکت مهندسی و توسعه و ساخت واگن های مسافری ره نورد از شرکت های ایدرو و رئیس هیئت مدیره واگن پارس را نیز در کارنامه خود دارد. وی بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت و تحصیلات مهندسی صنایع با گرایش مدیریت سیستم و بهره وری از دانشگاه تربیت مدرس و تجربه قائم مقامی مدیرعامل مگاموتور را نیز در کارنامه خود دارد.

عضویت در شرکت شتابکار، شرکت کیان خودرو و نصیرماشین بخش دیگری از تجربه‌های مدیرعامل جدید گروه بهمن است.

گروه بهمن با خصوصی‌سازی توانست جایگاه خوبی در بازار خودروهای داخلی بدست آورد. این شرکت در سال‌های اخیر با تنوع بخشی به سبد محصولات خود، جدیدترین خودروهای تجاری، سواری، اتوبوس شهری و موتورسیکلت را به بازار ایران معرفی کرده است. افزایش فضای تولید گروه بهمن از ۱/۳ به ۴/۸ میلیون متر و ایجاد ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار دستگاه و ایجاد اشتغال برای ۷۸۰۰ نفرنیروی کار، افزایش تیراژ تولید و تنوع سبد محصولات تنها بخشی از فعالیت‌های گروه بهمن بعد از خصوصی سازی است که همه اینها با افزایش کیفیت تولیدات و خدمات بوده که گروه بهمن در پنج سال اخیربرترین شرکت در ارائه این خدمات در بین خودرو سازان کشور بوده است.وی سابقه حضور در مجموعه‌های صنعتی و خودرویی شناخته شده کشور را در کارنامه خود دارد

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9543
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)