دوشنبه 25 مرداد 1400 - 14:00

شرایط فروش نقدی و اعتباری وانت کارا و کاپرا ۲ اعلام شد

شرایط فروش فوری نقدی اعتباری وانت کاپرا ۲ و وانت کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰ سی سی، اعلام شد.

شرایط فروش نقدی و اعتباری وانت کارا و کاپرا ۲ اعلام شد

به گزارش حاشیه صنعت، بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را به صورت فروش فوری نقدی اعتباری از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه  ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۰تا ساعت ۱۶روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت فوری نقدی اعتباری می باشد.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع ، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده ) و سیستم رادیو پخش  USBمجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

 

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

قابل ‌ذکر است متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir     اقدام نمایند.

 

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=942
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)