یکشنبه 29 بهمن 1402 - 16:48
بیوک علیمرادلو :

برقی شدن حمل و نقل و ناوگان عمومی انتخاب نیست یک ضرورت و الزام است

دومین همایش انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو با محوریت خودروهای برقی در محل خدمات پس لز فروش گروه بهمن برگزار شد .

برقی شدن حمل و نقل و ناوگان عمومی انتخاب نیست یک ضرورت و الزام است

به گزارش حاشیه صنعت ، بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن برقی شدن حمل و نقل و ناوگان عمومی را یک ضرورت و الزام دانست .
وی در دومین همایش انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو با محوریت خودروهای برقی با اشاره به تحولات ناوگان حمل و نقل در دنیا افزود ، برقی شدن خودروها یعنی تحول و انقلاب در دنیای پیش روی این صنعت و خدمات پس از فروش آن است .
وی خاطر نشان کرد، در تولید خودرو برقی و خدمات پس از فروش آن اتکا کردن به دولت ها و دادن سوبسید پاسخگو نیست بلکه آسان سازی استفاده از محصولات و خدمات را راه حل و پاسخگویی به نیاز جامعه دانست .
میر عامل گروه بهمن با اشاره به آلاینده های محیط زیستی و هوا گفت: دیگر استفاده از سوخت های فسیلی مرقون به صرفه نیست و فقط هدر رفت منابع است .
علیمرلدلو خاطر نشان کرد خودرو سازها برای رفع نیاز خود نیلزمند تولید برق هستند و باید ایستگاه‌ها و جایگاه‌های شارژر را خود نصب کنند تا بتوانند خدمات بهتری را در این حوزه داشته باشند.

وی با انتقاد از اینکه وزارت صمت قانونی در حوزه خودروهای برقی ندارد؛ خاطرنشان کرد: قوانین موجود اجازه واردات قطعات مورد نیاز برای تولید را نمی‌دهد و در واقع قانون بر محور CKD تنظیم شده است. از این رو باید متولیان، سیاست گذاری مدونی در این حوزه تنظیم کنند.
علیمرادلو یادآور شد در صنعت وخدمات پس از فروش این حوزه نیز نیازمند برنامه ریزی و استفاده از صنایع دانش بنیان هستیم و لازمه آن پرورش نیروهای متخصص و کارشناس فنی می باشد .
دراین همایش اصول ، سرویس و نگهداری خودروهای برقی ؛ابزار و تجهیزات مخصوص خودروهای برقی ، اصول استاندارد و ایمنی ، چالش هاو فرصت های حاکم بر خدمات پس از فروش آن مطرح شد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9404
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)