یکشنبه 15 بهمن 1402 - 9:59

همکاری ایمیدرو با بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان

سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت:‌ این سازمان با بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان داخلی، برای رفع نیازهای فناورانه شرکت‌های تابعه و وابسته در حال همکاری است.

همکاری ایمیدرو با بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن (ایمیدرو)، فرهاد فرشاد به مناسبت دهه مبارک فجر با ارائه گزارش عملکرد این مدیریت در حوزه دانش تصرح کرد: ایمیدرو با تعیین نیازهای فناورانه شرکت های زیرمجموعه و تلفیق آنها در ۱۰ محور دارای اولویت پژوهشی، بستر همکاری شرکت های دانش بنیان را فراهم کرده است.

وی افزود: این همکاری در سطوح مختلف شامل «قراردادهای منعقده»، «در دست بررسی برای انعقاد قرارداد» و نیز «تبادل اطلاعات برای ارایه پیشنهادات فنی» است.

سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با اشاره به برخی از طرح های توسعه فناورانه با قابلیت اجرا به صورت مشترک، گفت: استحصال عناصر ارزشمند از باطله‌های معدن و صنایع معدنی، افزایش عیار مواد معدنی کم عیار هماتیتی و تولید انواع آلیاژهای خاص، از جمله این طرح هاست.

سرمایه گذاری در توسعه فناوری
وی ادامه داد: برآورد سرمایه گذاری ها در ستاد ایمیدرو و شرکت های تابعه و وابسته در راستای توسعه فناوری در زنجیره تولید بخش معدن و صنایع معدنی از سال ۱۴۰۱ تاکنون، ۱۷ هزار و ۴۰۴ میلیارد ریال است.

برگزاری ۲۸۹ دوره برای ستاد ایمیدرو و واحدهای تابعه
فرشاد با اشاره به عملکرد این حوزه در ۹ ماهه ۱۴۰۲ تصریح کرد: این سازمان در سال جاری، اجرای هفت طرح پژوهشی، حمایت از ۳ فقره همایش و کتاب و برگزاری ۲۸۹ دوره برای همکاران ستاد ایمیدرو و واحدهای تابعه (۷۷۲۲ نفر دوره و۱۲۰ هزار و ۱۸۱ نفر ساعت) را انجام داده است.

وی افزود: این دوره ها شامل اکتشاف، امنیت اطلاعات، آموزش و توسعه یادگیری، برنامه ریزی، نظارت و مدیریت عملکرد، بهداشت، ایمنی و محیط زیست، بهره وری، بودجه، پژوهش، حقوقی و قراردادها، مالی و سرمایه گذاری، مدیریت دانش، مدیریت کیفیت، معدن و صنایع معدنی، منابع انسانی و غیره بود.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9328
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)