شنبه 30 دی 1402 - 9:52

عقد قرارداد با اتاق اصناف ایران در راستای اجرای الزام اخذ کد GLN اصناف کشور

قرارداد مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران با اتاق اصناف ایران در راستای اجرای الزام اخذ کد GLN اصناف کشور به امضا رسید.

عقد قرارداد با اتاق اصناف ایران در راستای اجرای الزام اخذ کد GLN اصناف کشور

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از روابط عمومی مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، در راستای اجرای مصوبات یکصد و بیست و هشتمین جلسه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی مبنی بر صدور کد GLN برای تعیین موقعیت مکانی واحدهای صنفی، قرارداد «بهره برداری مشترک از نرم افزار نظارت مردمی» میان مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و اتاق اصناف ایران منعقد و به امضای «مهدی مظهری» مدیرعامل مرکز و «مجتبی صفایی» رئیس اتاق اصناف ایران رسید.

به گفته مظهری، اپلیکیشن نظارت مردمی در راستای ایجاد امکان دسترسی بهتر مردم به اطلاعات کالاها و خدمات قابل عرضه اصناف کشور و همچنین برقراری ارتباط با اتحادیه‌های صنفی طراحی شده است.

وی افزود: مردم با استفاده از این نرم افزار می‌توانند موقعیت دقیق مکانی اصناف را جستجو کنند.

در ادامه صفایی گفت: من‌بعد یکی از مهم‌ترین ابزار دریافت شکایات مردمی از اصناف و راه ارتباطی آن‌ها با اصناف، اتحادیه‌های مربوطه، بازرسان اتاق اصناف سراسر کشور، این اپلیکیشن خواهد بود، همچنین مردم می‌توانند اطلاعات کالا و خدمات و قیمت مربوطه شکایت یا رضایتمندی خود را از طریق این اپلیکیشن مشاهده، مقایسه، دریافت و ثبت کنند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9225
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)