سه شنبه 12 دی 1402 - 11:54

اقناع مشروط رشیدی کوچی به پاسخ های خودرویی وزیر صمت/مهلت سه ماهه دولت برای واردات خودرو

جلال رشیدی کوچی به صورت مشروط و با در نظر گرفتن فرصتی ۳ ماهه برای اصلاح بازار خودرو و آغاز فرآیند واردات خودرو از پاسخ های وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع شد.

اقناع مشروط رشیدی کوچی به پاسخ های خودرویی وزیر صمت/مهلت سه ماهه دولت برای واردات خودرو

به گزارش  حاشیه صنعت به نقل از خبرگزاری خانه ملت،  جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۲ دی ماه) مجلس شورای اسلامی که به عنوان نماینده سوال کننده از وزیر صمت در خصوص این که چرا علیرغم گذشت یک سال از تصویب قانون ساماندهی صنعت خودرو و ابلاغ آن تا این لحظه خودرو وارد کشور نشده است، با قرار دادن فرصتی سه ماهه برای اصلاح بازار خودرو به طور مشروط از پاسخ های وزیر قانع شد.
تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: سوال رشیدی کوچی با موضوع اینکه علیرغم تصویب و ابلاغ قانون ساماندهی صنعت خودرو در خردادماه سال گذشته متاسفانه شاهد آن هستیم که هنوز بعد از گذشت یک سال هیچ خودرو نویی وارد کشور نشده است و هر روز شاهد ایرادات عجیب و نا متعارفی که به نوعی شائبه سنگ اندازی در واردات خودرو را دارد، هستیم. این اتفاق باعث افزایش شکاف ناامیدی و بی اعتمادی ملت به حاکمیت شده است و طولانی تر شدن این موضوع یقینا نارضایتی هایی را افزایش خواهد داد. در راستای ماده ۲۰۷ آئین نامه داخلی در کمیسیون بررسی و ملی شناخته شد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=9052
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)