چهارشنبه 29 شهریور 1402 - 10:14

دومین عیدی ایران خودرو به متقاضیان / این محصول را به قیمت کارخانه و بدون قرعه کشی بخرید!

ایران خودرو دیزل از عرضه محصول جدید خود به صورت پیش فروش خبر داد. پیکاپ فوتون دیزلی با گیربکس دستی و همچنین پیکاپ فوتون بنزینی با گیربکس اتوماتیک در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.

ایران خودرو دیزل قصد دارد طی یک هفته آینده برخی از محصولات خود از جمله پیکاپ فوتون دیزلی و همچنین پیکاپ فوتون بنزینی با گیربکس اتوماتیک را بفروش برساند.
این طرح ها به صورت پیش فروش انجام می شوند. در کنار دو مدل پیکاپ، کشنده فوتون ۴۳۰ و همچنین ون وانا نیز از دیگر محصولاتی است که مدیران ایران خودرو دیزل قصد عرضه آنها به صورت پیش فروش را دارند.
پیکاپ فوتون جدید با گیربکس اتوماتیک در پاییز سال گذشته طی مراسمی در ایران خودرو دیزل رونمایی شد. این محصول چینی به عنوان مهمان جدید خطوط تولید بازوی تجاری ساز ایران خودرو شناخته می شود.
ایران خودرو دیزلی ها قرار است کشنده فوتون ۴۳۰ و پیکاپ فوتون دیزلی را روز ۲۹ شهریور سال جاری به ترتیب در دو نوبت زمانی ساعت ۱۰ صبح و ساعت ۲ بعد از ظهر از مسیر سایت فروش در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت.
پیکاپ فوتون بنزینی با گیربکس اتوماتیک و همچنین ون وانا نیز روز ۳ مهر امسال به ترتیب در ساعت ۱۰ صبح و ساعت ۲ بعد از ظهر روی سایت فروش این خودروساز تجاری قرار می گیرد.
متقاضیان توجه داشته باشند برای شرکت در طرح پیش فروش چهار محصول ایران خودرو دیزل باید به سایت فروش رسمی این خودروساز به نشانی esale.ikd.ir مراجعه کنند.
پیش بینی می شود استقبال از پیکاپ فوتون با گیربکس اتوماتیک بیش از سایر محصولات عرضه شده باشد. دلیل این مساله را می توان در علاقه متقاضیان به در اختیار گرفتن خودروهای پیکاپ جست و جو کرد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=8148
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)