شنبه 16 مرداد 1400 - 10:46
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

قابلیت ایمپاسکو برای تبدیل به برند جهانی

طی سال‌های اخیر، جهش مطلوبی در حوزه تولید، توسعه و درآمدزایی در بخش معدن صورت گرفته و نقش شرکت‌های تابعه ایمپاسکو نیز در این زمینه، قابل توجه است.

به گزارش حاشیه صنعت ،رئیس هیات‌عامل ایمیدرو در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: طی سال‌های اخیر، جهش مطلوبی در حوزه تولید، توسعه و درآمدزایی در بخش معدن صورت گرفته و نقش شرکت‌های تابعه ایمپاسکو نیز در این زمینه، قابل توجه است. وجیه‌الله جعفری افزود: ایمپاسکو در مسیری قرار گرفته که می‌تواند به یک هلدینگ معدنی نیرومند و حتی یک برند بین‌المللی در سطح دنیا تبدیل شود.از این رو، انتظار از شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، متفاوت از سال‌های گذشته است و باید این شرکت به صورت سازمان یافته‌تر نسبت به گذشته، مسیر رشد را در پیش بگیرد. رئیس هیات عامل ایمیدرو ضرورت توجه به بخش پژوهش را در اولویت برنامه کاری سال ۱۴۰۰ شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، عنوان و تصریح کرد: همزمان با موضوع اکتشاف – به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی ایمپاسکو – باید موضوع پژوهش مورد توجه بیشتر قرار گیرد. وی ادامه داد: با توجه به اهمیت بالای امر پژوهش برای توسعه، ایمیدرو حمایت‌های لازم را برای توسعه بخش پژوهش شرکت تهیه و تولید مواد معدنی به عمل خواهد آورد.

 ضرورت تثبیت سرمایه‌گذاری در مناطق محروم

جعفری هدایت و تثبیت سرمایه‌گذاری در مناطق محروم را به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های ایمپاسکو در سال‌جاری، عنوان کرد و افزود:  انتظار می‌رود امسال نیز همانند گذشته، شاهد عملکرد مثبت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مناطق معدنی محروم باشیم.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=813
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)