دوشنبه 28 تیر 1400 - 17:38

ثبت نام فیدلیتی تنها از طریق وبسایت بهمن امکانپذیر است

ثبت نام فیدلیتی فقط از طریق وبسایت بهمن (https://bahman.iranecar.com) انجام خواهد شد و هیچ ادعایی منوط به وجود فیلم آموزشی یا امکان ثبت نام توسط سایر افراد در قبال دریافت پول صحت ندارد

ثبت نام فیدلیتی تنها از طریق وبسایت بهمن امکانپذیر است

به گزارش حاشیه صنعت،شرکت بهمن موتور روز گذشته به صورت رسمی از دومین مرحله فروش نقدی فیدلیتی در پنجم مرداد ماه خبر داد. فیدلیتی از حیث کیفیت و امکانات رفاهی و عملکردی، از سطح بالایی برخوردار است و با قیمت بسیار مناسب توانسته نظرات عموم را به خود جلب کند و بسیاری متقاضی خرید این خودرو باشند، اما متاسفانه در این بین افرادی سودجو به دنبال سوء استفاده هستند. این افراد به منظور فریب افکار عمومی، در فضای مجازی با قصد دریافت رمز بانکی وسوءاستفاده، به انتشار آگهی جعلی در خصوص دریافت پول برای ثبت نام و یا واریز وجه در قبال دریافت فیلم آموزشی ثبت نام تضمینی اقدام کردند.

شرکت بهمن موتور به اطلاع مشتریان و متقاضیان خرید خودرو فیدلیتی می رساند این افراد هیچ ارتباطی با این شرکت نداشته و پیگیری قضایی در مورد این آگهی ها انجام خواهد شد. ثبت نام روز سه شنبه پنجم مرداد ماه فقط از طریق وبسایت بهمن (https://bahman.iranecar.com) امکانپذیر است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=652
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)