سه شنبه 4 خرداد 1400 - 17:25
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو عنوان کرد :

ضرورت ایجاد صندوق ضمانت توسعه گردشگری سفارشی سازی خودرو نمونه ای از احترام به حقوق مصرف کنندگان-

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو در مراسم افتتاح مراکز تخصصی تیونینگ و دیتیلینگ و سفارشی سازی خودرو شرکت آپکو  اهتمام به رضایت مندی مشتریان   را در صدر اهداف این صنعت و سفارشی سازی خودروها را نمونه ای مناسب از حرکت جدی در این مسیر   توصیف کرد و افزود : یکی از نمونه های مناسب احترام به حقوق و سلیقه مصرف کنندگان ، فرایندهای مطمئن و ایمن سفارش سازی خودرو است.

ضرورت ایجاد صندوق ضمانت توسعه گردشگری سفارشی سازی خودرو نمونه ای از احترام به حقوق مصرف کنندگان-

صالحی نیا خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه حفظ ایمنی ، استانداردهای فنی و اصولی ، کیفیت و همچنین خارج نشدن خودرو از خدمات پس از فروش و گارانتی دغدغه های اصلی و مهم در توجه به سلیقه و نیاز مشتریان سفارشی است ، لذا فرایندهای سفارشی سازی و شخصی سازی خودرو بر اساس سلیقه مشتری به صورت استاندارد  در شرکت آپکو تابعه گروه ایران خودرو در سطح م

رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به اینکه  صنعت خودروسازی در مسیر قابل قبولی رو به بهبود است ، تصریح کرد:  در ۲ ماه اول امسال ۱۴۰ هزار خودرو تولید شده است که ۷۲ هزار دستگاه مربوط به ایران خودرو می‌شود.

وی همچنین با بیان اینکه در گذشته وابستگی زیادی به خارج از کشور داشتیم و امروز وابستگی ها کاهش پیدا کرده است، گفت: داخلی سازی با رعایت کیفیت مطلوب و قابل رقابت باعث خرسندی است.

رییس هیات عامل ایدرو در مراسم افتتاح پروژه های شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو، با اشاره به تحرک و پویایی ایجاد شده در صنعت خودرو اظهار کرد: حرکت هایی نظیر بهسازی محصولات، برندسازی، توسعه قوای محرکه، کاهش مصرف سوخت، تولید گیربکس داخلی و بهینه سازی خدمات و محصولات که با اتکا بر توانایی ها و تجربه داخلی و بدون کمک و حمایت خارجی صورت پذیرفته قابل توجه است.

وIی تصریح کرد: ایدرو به عنوان مرکز تنطیم گر و سیاست گذار صنعت خودرو کشور ، از ایده های توسعه ای این صنعت از جمله پیشنهادهای ایران خودرو در مورد توسعه محصولات سفارشی پشتیبانی خواهد کرد.

گفتنی است،‌ امروز چند پروژه جدید و روز تیونینگ، دیتیلینگ و سفارشی سازی خودروهای تولیدی ایران خودرو در محل شرکت آپکو افتتاح شد.

مرکز تخصصی تیونینگ و سفارشی سازی محصولات ایران خودرو در شرکت آپکو ظرفیت سرویس‌دهی سالانه بیش از دو هزار دستگاه را دارد.

منبع/ایدرو نیوز

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=65
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)