شنبه 26 تیر 1400 - 10:47

اجرای طرح خدمات پس از فروش محصولات بهمن موتور در قالب عید تا عید

طرح ویژه عید تا عید شرکت بهمن موتور از تاریخ ۳۱ تیر لغایت ۱پ مرداد ۱۴پپ با هدف انجام بازدیدهای فصلی رایگان و ارائه تخفیفات ویژه در اجرت سرویس های ادواری و قطعات مصرفی و غیر مصرفی به خودروهای بهمن موتور در سراسر کشور آغاز می گردد

اجرای طرح خدمات پس از فروش محصولات بهمن موتور در قالب عید تا عید

به گزارش  حاشیه  صنعت، علیرضا توکلی طرقی مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن از شروع طرح خدماتی عید تا عید از ۳۱ تیر ۱۴پپ خبر داد و در خصوص جزئیات این طرح گفت: جشنواره عید تا عید در ۷۸ عاملیت منتخب در سراسر کشور اجرا می شود و تا ۱پ مرداد ۱۴پپ نیز ادامه دارد.
توکلی طرقی در خصوص خودروهای شامل طرح بیان کرد: محصولات مزدا۳، مزدا۲،B3پ ،B5پ ، هاوالH2، وانت کاپرا، وانت کارا و مزدا می‌توانند از خدمات رایگان عیب یابی با دستگاه دیاگ، اجرت تعویض فیلترها و روغن موتور به استثناء روغن گیربکس و دیفرانسیل، بازدید سطح سیالات (ضدیخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب شیشه شور)، وضعیت تایرها و صحت عملکرد قطعات ایمنی مانند لنت ها، برف پاکن و نور چراغ ها استفاده نمایند.
مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن با اشاره به اینکه ۵پ درصد تخفیف در اجرت سرویس های ادواری در نظر گرفتیم، اظهار کرد: علاوه بر آن ۱۵ درصد تخفیف در خصوص روانکارها و قطعات مصرفی و ۲۵ درصد تخفیف در قطعات یدکی غیر مصرفی ارائه می کنیم.
وی ادامه داد: روانکارها شامل روغن موتور، گیربکس، هیدرولیک فرمان و ترمز و همچنین قطعات مصرفی شامل انواع لنت، شمع، تسمه ها و فیلترها می شوند.
توکلی طرقی به انجام طرح های متنوع خدمات پس از فروش جهت جلب رضایت مشتریان در ایام سال اشاره و اظهار کرد: در پایان هر طرح از مشتریان نظرسنجی به عمل آمده و خوشبختانه توانستیم بالاترین رضایت دارندگان خودروهای بهمن موتور را کسب نماییم.
مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن گفت: به منظور همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا و سایر سازمان های ذیربط و همچنین صرفه جویی در زمان، مشتریان محترم را به دریافت خدمات خودرو در محل تشویق کردیم و متقاضیان استان های تهران و البرز می توانند از طریق سرویس در محل از خدمات این طرح استفاده کنند.
توکلی طرقی ضمن تاکید بر اهمیت مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز به دلیل استفاده از قطعات اصل و با کیفیت تصریح کرد: با وجود تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده و تجهیزات استاندارد، مشتریان محترم از کیفیت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر داشته باشند و می توانند از طریق وبسایت گروه بهمن و نرم افزار موبایل به صورت اینترنتی نوبت پذیرش دریافت کنند.
گفتنی است بهمن موتور با هدف افزایش رضایت مشتریان، در ارائه خدمات پس از فروش رشد قابل توجهی داشته است. ایجاد مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی کشور، حضور نیروهای آموزش‌دیده و با تجربه در سطح شبکه نمایندگان، تامین به موقع قطعات یدکی، اجرای طرح پیگیری مشتریان، بهره‌مندی از سامانه‌هایی همچون اصالت قطعه، نرم افزار موبایل گروه بهمن، سرویس در محل، خودروی جایگزین، اجرای طرح‌های فصلی و&#۸۲۳پ; از جمله اقدامات انجام شده ای است که سبب شد تا در آخرین ارزیابی، بهمن موتور مقام دوم در بین خودروسازان سبک را به خود اختصاص دهد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=614
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)