سه شنبه 22 تیر 1400 - 10:03
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس:

بهمن موتور در تولید خودروهای برقی پیش قدم شود

نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند

بهمن موتور در تولید خودروهای برقی پیش قدم شود

به گزارش حاشیه صنعت، در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید شرکت بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.
یوسف داودی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این شرکت بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.
یوسف داودی نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بازدید از قطعه سازی کروز نتیجه زحمات مدیران و سایر پرسنل به وضوح مشاهده می شود، گفت: قطعه سازی کروز توانسته در داخلی سازی قطعات مهم خودرو گام موثری بردارد و این امر با همت مدیران و پرسنل مجموعه محقق شده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شوراس اسلامی به حضور پرنگ بانوان در قطعه سازی کروز اشاره کرد و بیان داشت: حضور بانوان در بخش صنعت نشان دهنده نقش موثر آنان در این عرصه است که کروز در این موضوع پیشگام شده است.
وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا قطعه سازان و خودروسازان بتوانند بیش از گذشته توانمند شوند و در عرصه داخلی سازی قطعات مسیر تندتری را طی نمایند.
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازدید از خط تولید دیگنیتی و فیدلیتی اظهارداشت: دو خودروی تولید توسط بهمن موتور با داشتن آپشن های متنوع و ارائه کیفیت و خدمات خوب توانسته انتظارات مردم را بدست آورد و مورد استقبال قرار گیرد
وی با بیان اینکه توجه متولیان به خودروسازی های بخش خصوصی می تواند تنوع در تولید خودروهای با کیفیت را ایجاد کند، خاطرنشان کرد: به گروه بهمن پیشنهاد می کنم در تولید خودروهای برقی که نقشی موثر در کاستن اتلاف انرژی دارد، پیش قدم شود و مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع نیز همه جانبه از تولید چنین خودروهایی حمایت می کند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=571
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)