دوشنبه 14 تیر 1400 - 8:19

معاون وزیر صمت: تولیدکنندگان محصولات خود را برندسازی کنند

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تولید کنندگان و واحدهای تولیدی خواست برای فروش هرچه بهتر و شناخته شدن محصولات شناسنامه‌دار خود حتما کار برندسازی را به صورت جدی در دستور کار قرار دهند.

معاون وزیر صمت: تولیدکنندگان محصولات خود را برندسازی کنند

عباس تابش» عصر یکشنبه در مراسم اعطای تندیس طلای حمایت از حقوق مصرف کننده به شرکت رژین تاک کرمانشاه افزود: تولید در این سال‌های سخت اقتصادی به ویژه برای تولیدکنندگانی که در تولید محصولات شان در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان تلاش و حرمت مصرف کنندگان را رعایت می کنند، کار دشواری است و نیاز به صبر بالایی دارد.

او توسعه و آبادانی شهرها و مناطق دور افتاده را مرهون شرکت هایی مانند شرکت «روژین تاک» دانست که در این مناطق سرمایه گذاری کرده و اشتغال و آبادانی را به آنجا برده اند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه با اشاره به اینکه تندیس طلا حمایت از حقوق مصرف کننده به راحتی به شرکتی داده نمی شود، توضیح داد که این تندیس براساس رای ۹ گانه شورا و با معیارهای مختلف داده می شود.

تابش از مردم خواست کالا و محصولات شرکت های را خریداری کنند که تندیس طلا دریافت کرده اند و گفت: باید بین شرکتی که برای مشتریان و مصرف کنندگان احترام قائل شده و شرکتی که این استاندارد ها را رعایت نکرده فرق قائل شد.

او با بیان اینکه نباید دیدگاه تنگ نظرانه نسبت به تولیدکنندگان و صاحبان شرکت ها داشت و گفت:  این افراد با تمام زحمت و توان سرمایه خود را در کشور سرمایه گذاری کرده اند و جای  برای رفتن ندارد و اگر هم بروند بر می‌گردند چون تمام مال و اموال آنها در کشور است.

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سفر یک روزه خود به کرمانشاه در همایش نوزدهمین روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان تندیس طلا را به شرکت روژین تاک اهدا کرد. وی همچنین مرحله دوم انبار مرکزی فروشگاه زنجیره افق کوروش با اشغال زایی ۶۰ نفر در راستای پشتیبانی از  ۱۴۰ فروشگاه چهار استان کرمانشاه، ایلام، لرستان و همدان را نیز افتتاح کرد.

منبع / ایرنا

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=480
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)