پنجشنبه 30 دی 1400 - 11:42
با حضور مقامات کشوری؛

همایش تجلیل از بانوان صنعتگر خانواده کروز

این همایش در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و پاسداشت روز زن به منظور تجلیل و قدرانی از بانوان شاغل در شرکت قطعه سازی کروز بر گزار شد

همایش تجلیل از بانوان صنعتگر خانواده کروز

به گزلرش حاشیه صنعت ، معاون رییس جمهور در امور زنان، اعضای فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از بانوان صنعتگر از جمله کارگران، کارشناسان، بازنشستگان و محققان عرصه صنعت در این همایش حضور داشتند.

حضور هشت هزار بانوی توانمند در مجموعه تولیدی کروز موجب توجه ویژه این شرکت به اهمیت نقش و جایگاه زنان است و اگر این بنگاه اقتصادی هم اکنون از استانداردهای بالایی برخوردار است، به طور حتم زنان در ارتقای این استانداردها سهم بسزایی دارند.

سه هزار نفر از بانوان شاغل این مجموعه سرپرست خانوار هستند که بخش قابل توجهی از آنان را کمیته امداد معرفی کرده است.

شرکت کروز همچنین توانسته در حمایت از اشتغالزایی بانوان در شرکت های زیرمجموعه خود از جمله ایجاد اشتغال برای دو هزار زن در گروه بهمن و ۶۰۰ نفر در ایسکرا اتوالکتریک ایران، گام مهمی در این عرصه بردارد.

با توجه به حضور گسترده بانوان در بخش های مختلف تولیدی شرکت کروز ، توجه به شرایط  معیشتی و رفاهی بانوان یکی از الویت های اجتماعی مدیریت این مجموعه است.

شرکت کروز با ۴۰ سال سابقه درحوزه قطعه سازی هم اکنون سازنده دستکم ۳ هزار قطعه پیشرفته صنعت خودرو است . تلاش برای تولید بیشتر و با کیفیت تر و حرکت به سمت خودکفایی صنعت قطعه سازی کشور  هدف خانوده بزرگ کروز است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2916
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)