سه شنبه 21 دی 1400 - 8:04

مجلس با هدف تقویت شرکت‌های خدمات پس از فروش از خودروسازان حمایت می‌کند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌های موثر شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان بزرگ کشور در حوزه تامین قطعات یدکی با قیمت و کیفیت مناسب گفت: مجلس در راستای تقویت عملکرد خودروسازان در حوزه خدمات پس از فروش از این شرکت‌ها حمایت می‌کند.

مجلس با هدف تقویت شرکت‌های خدمات پس از فروش از خودروسازان حمایت می‌کند

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از خبر خودرو ، غلامرضا شریعتی اندراتی ضمن تقدیر از تلاش‌های موثر خدمات پس از فروش به عنوان زیرمجموعه خودروسازان که در زمینه‌های همچون تامین قطعات یدکی و ارائه خدمات تعمیرگاهی فعال هستند، اظهار داشت: هر چه این شرکت‌ها عمق بیشتری به خدمات خود بدهند و تلاش شبکه‌های آنها گسترده‌تر شود، مسیر بسیاری از سوء‌استفاده‌ها و تقلب‌ در حوزه قطعات یدکی بسته خواهد شد.

وی افزود: مجلس در راستای تقویت عملکرد خودروسازان در حوزه خدمات پس از فروش حمایت‌های لازم را از این شرکت‌ها در موارد لزوم به عمل می‌آورد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در پایان اقدامات شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان در حوزه کنترل قیمت و کیفیت قطعات یدکی را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: خودرو کالایی است که با جان مردم سر و کار دارد، بنابراین مجلس به عنوان نمایندگان ملت از این مجموعه‌ها که تحت لیسانس خودروسازان بزرگ کشور فعالیت می‌کنند، حمایت می‌کند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2720
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)