چهارشنبه 8 دی 1400 - 14:22

جلسه خودرویی مهم نمایندگان با رئیسی

نماینده مردم دماوند در مجلس با اشاره به جلسه نمایندگان با معاون اول رئیس جمهور گفت: در این جلسله درباره صنایع و مخصوصاً خودرو گفت وگو داشتیم و مقرر شد جلسه‌ای با رئیس جمهور در هفته‌های آینده در باره این موضوعات داشته باشیم.

جلسه خودرویی مهم نمایندگان با رئیسی

احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس در نشست علنی امروز در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی هر چه سریع‌تر به نهاده های دامی و توزیع آن ورود کند؛ زیرا عدم تسریع در این موضوع باعث نارضایتی دامداران شده است و از رئیس‌جمهور این تقاضا را داریم که به این مسئله ورود پیدا کند.
وی همچنین با اشاره به مصوبه واردات خودرو مجلس، گفت: این مصوبه مجلس با ۸۵ درصد نظر موافق مردم رو به رو شده است، اما متاسفانه این مصوبه مورد مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام واقع شده است؛ این در حالی است که طبق اصل ۱۱۲ قانون اساسی مجمع زمانی می‌تواند ورود کند که اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان وجود داشته باشد که این ورود غیر قانونی است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: در رابطه با افزایش قیمت خودرو نیز تذکری به آقای فاطمی امین وزیر صمت می‌دهم که چرا قیمت خودرو افزایش پیدا کرده است مگر شما در مرداد ماه صحبت از کاهش قیمت خودرو نمی‌کردید، اما در ۲۰ آذر بعد از افزایش قیمت ها اعلام کردید که اصلاح قیمت صورت گرفته شده که این موضوع مورد اعتراض مردم واقع شده است؛ زیرا آنها معتقدند که یک بار نیز به نفع مردم این اصلاحیه ها صورت گیرد و قیمت ها کاهشی شود.
رسولی نژاد با اشاره به جلسه کمیسیون صنایع مجلس با معاون اول رئیس جمهور گفت: عصر دیروز جلسه ای با آقای مخبر معاون اول رئیس جمهور در رابطه با موضوعات صنایع و مخصوصاً درباره خودرو داشتیم و اعتراض خود را به آقای مخبر رساندیم که مقرر شد جلسه ای با رئیس جمهور در هفته‌های آینده در باره این موضوعات داشته باشیم.
واکنش جالب همتی به افزایش قیمت خودرو/ بازار خودرو آرام می‌شود؟
میرسلیم:سنگال و عراق هم از خودروهای ما راضی نیستند / صحبت قطعه‌سازان از واردات خودرو ؛ خودکشی است

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2486
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)