یکشنبه 5 دی 1400 - 16:09
میرمنصف :

تامین قطعات مصرفی اصل دیگنیتی و فیدلیتی در نمایندگی های مجاز بهمن موتور

معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به سرعت در توسعه شبکه خدمت رسانی گفت: همه قطعات یدکی خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی در عاملیت های مجاز در سراسر کشور موجود است و برای ارایه خدمات پس از فروش هیچ مشکلی وجود ندارد.

تامین قطعات مصرفی اصل دیگنیتی و فیدلیتی در نمایندگی های مجاز بهمن موتور

به گزارش حاشیه صنعت، امیر میرمنصف معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اشاره به سیاست این گروه در حوزه خدمات پس از فروش گفت: همانند سال های اخیر، سفارش گذاری قطعات یدکی به منظور پشتیبانی خدمات پس از فروش همزمان با سفارش گذاری قطعات منفصله صورت پذیرفته و در ارتباط با دو خودروی فیدلیتی و دیگنیتی نیز، قطعات یدکی قبل از عرضه محصول تامین و در دسترس شبکه نمایندگان مجاز این محصولات در سراسر کشور قرار داده شده است.

وی ادامه داد: اکنون همه قطعات یدکی این محصولات (مصرفی و غیر مصرفی) موجود است و مشتریان محترم محصولات گروه بهمن همچون گذشته، خیالی آسوده داشته باشند.

معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن ضمن درخواست از مشتریان جهت تامین قطعات یدکی اصلی مورد نیاز از نمایندگی های مجاز این شرکت، گفت: به منظور جلوگیری از سوء استفاده سودجویان در عرضه قطعات تقلبی و بی کیفیت، قطعات دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی تنها از طریق نمایندگی های مجاز عرضه می شود و مشتریان محترم می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز، با اطمینان خاطر قطعات یدکی اصلی را خریداری کنند.

میرمنصف با اشاره به تکنولوژی به روز و تجهیزات و امکانات به کار رفته در دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی و خودروهایی که به زودی عرضه خواهند شد، اظهار کرد: پیش از عرضه این دو محصول و محصولات جدید دیگر، علاوه بر اقدامات لازم در تامین قطعات و لوازم یدکی، آموزش تعمیرکاران و امدادگران شبکه خدمات، تجهیز عاملیت های منتخب به تجهیزات به روز نیز صورت پذیرفته و توسعه کمی برای خدمت رسانی در سایر شهرهای بزرگ کشور نیز در دست اجرا است.

میرمنصف ضمن اعلام به‌ روز رسانی ناوگان عملیاتی امداد گفت: ارتقای کیفیت و توسعه خدمات در راستای تکمیل زنجیره خدمات سیار خودرویی پایه‌ریزی شده است. در این راستا به تازگی چندین دستگاه کامیونت شیلر با کاربری خودروبر به ناوگان امداد رسانی افزوده شده تا با قرارگیری در محورهای مواصلاتی پرتردد بتوانند خدمات امدادی متمایز ارائه کنند و تا پایان سال این ظرفیت نیز افزایش خواهد یافت.

وی ضمن تاکید بر توسعه شبکه نمایندگی با سطح کیفی بالا تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸ عاملیت مجاز، خدمات فروش و پس از فروش دیگنیتی و فیدلیتی را ارائه می نمایند که دارای تجهیزات استاندارد و به روز و تکنسین های آموزش دیده هستند. این عاملیت ها از نظر سطح استاندارد نسبت به سایر عاملیت ها ارتقاء پیدا کرده اند و به سرعت تعداد و گستردگی آن ها افزایش خواهد یافت.

میرمنصف گفت: گروه بهمن در راستای رضایت مشتریان خود، بهترین و به روز ترین خدمات را ارایه می دهد که شامل اجرای طرح های فصلی، خدمات موبایل سرویس، ایجاد مدرن ترین مرکز خدمات پس از فروش و… می باشد و شعار “همواره مراقبتان هستیم” را عملی ساخته است.

وی ادامه داد: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز طبق ارزیابی های صورت گرفته، دیگنیتی را نخستین خودرو SUV پنج ستاره تولید داخل برگزیده و مهر تأیید رضایت مشتریان و ارائه خدمات متمایز را بر خدمات پس از فروش گروه بهمن زده و در حوزه خودروهای سبک، گروه بهمن را جزء سه شرکت برتر قرار داده است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2436
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)