پنجشنبه 2 دی 1400 - 20:56
رییس کمیسیون صنایع در مجلس:

توانمندی گروه بهمن در تولید خودروهای تجاری چشمگیر است

رییس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت از مجموعه های توانمندی همچون گروه بهمن، گفت: پیرو ایجاد سازوکار برای انعقاد قرارد و خرید تضمینی محصولات خودروسازان بخش خصوصی، جلسات مختلفی با شهرداری ها، راه و شهرسازی، وزارت کشور و …برگزار کردیم تا هرچه سریعتر این مساله در دستور کار قرار گیرد.

توانمندی گروه بهمن در تولید خودروهای تجاری چشمگیر است

به گزارش حاشیه صنعت، عزت الله اکبری تالار پشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی در حاشیه پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در خصوص توانمندی گروه بهمن در نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور بیان داشت: فعالیت گروه بهمن به عنوان یک گروه موفق در بخش خصوصی در تولید خودروهای تجاری چشمگیر است و انتظار داریم این فعالیت ها در بخش خصوصی برجسته شود.

وی افزود: به بیان دیگر دولت از تصدی گری و دخالت دست بردارد که این انگیزه در دولت سیزدهم برای میدان دادن به بخش خصوصی کاملا نمایان است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شوراس اسلامی با توجه به هزینه سازی های دو خودروساز بزرگ، برای دولت اظهارداشت: در بخش خصوصی این هزینه ها را نداریم؛ از این رو اگر بتوانیم با کمک دولت میان شرکت های خصوصی رقابت ایجاد کنیم تحریم های ظالمانه را قطعاً خنثی خواهیم کرد.

رییس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت مجلس شورای اسلامی از شرکت های بخش خصوصی توانمند همچون گروه بهمن خاطرنشان کرد: پیرو ایجاد سازوکار برای انعقاد قرارد و خرید تضمینی محصولات خودروسازان بخش خصوصی، جلسات مختلفی با شهرداری ها، راه و شهرسازی، وزارت کشور و …برگزار کردیم تا هرچه سریعتر این مساله در دستور کار قرار گیرد و در آینده نیز علاوه بر تامین نیاز داخل شاهد صادرات گسترده خودروهای بخش خصوصی باشیم.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2405
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)