چهارشنبه 24 آذر 1400 - 12:28
محمدرضا صباغیان بافقی :

افزایش قیمت خودرو بر کالاهای دیگر اثر می‌گذارد

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور، گفت: در شرایط سخت اقتصادی کنونی که گرانی به مردم فشار آورده چرا باید قیمت خودرو ۱۸ درصد گران شود؟ در حالی که این افزایش قیمت بر کالاهای دیگر اثر خواهد گذاشت و آنها هم گرانتر می‌شوند.

افزایش قیمت خودرو بر کالاهای دیگر اثر می‌گذارد

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از  ایرنا،  محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، گفت: آیا کیفیت خودروهای داخلی بهتر شده که قیمت آنها اینچنین افزایش پیدا کرده است؟ در شرایط سخت اقتصادی کنونی که گرانی به مردم فشار آورده چرا باید قیمت خودرو ۱۸ درصد گران شود؟ در حالی که این افزایش قیمت بر کالاهای دیگر هم اثر خواهد گذاشت و آنها هم گرانتر می‌شوند.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: دناپلاسی که برای رفت و آمد نمایندگان به مجلس دادند در یک هفته سه بار دچار مشکل شده و دو نفر در مجلس برای تعمیر این دناپلاس‌ها مستقر شدند. بنابراین باید پرسید ایران خودرو چه می‌کند و چرا کیفیت محصولات آن تا این حد پایین بوده و در عین حال قیمت آنها بالا است.

همچنین علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مبنای افزایش قیمت خودرو برای مجلس روشن نیست و نسبت به آن معترض هستیم باید در این باره افکار عمومی را قانع کنند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2271
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)