یکشنبه 21 آذر 1400 - 12:41
الله‌وردی دهقانی:

وزیر صمت به دنبال تسهیل‌گری دربازار خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: امروز یکشنبه جلسه‌ای با حضور وزیر صمت پیرامون بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن برگزار خواهد شد.

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از  خودرونامه الله‌وردی دهقانی با اشاره به سیاست‌های فاطمی امین در بازار خودرو بیان کرد: وزیر صمت درصدد است تا سیاست‌های بازار خودرو را که در مقایسه با سال‌های قبل تغییری نکرده را تغییر دهد چرا که خودروسازها در تولید و بازار صادرات با مشکل مواجه هستند‌.
این نماینده مجلس با تاکید بر این‌که امروز صنعت خودرو نیازمند تیمی قوی برای ساماندهی و سازماندهی است، اظهار داشت: باید از صاحب‌نظران، تولیدکنندگان و مدیران خبره در ساماندهی بازار خودرو استفاده شود و با اصلاح پلتفرم ها و برنامه ریزی مدون، تولید کیفی و توسعه صادرات شکل بگیرد تا بازار خودرو از این شرایط رهایی یابد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که امروز در صنعت خودرو طراحی و نوسازی ماشین‌آلات دیده نمی شود، تصریح کرد: برخی خودروسازان انگیزه‌ای برای طراحی خودروهای جدید، ماشین آلات و حتی صادرات ندارند و این نتیجه سیاست هایی است که در دولت‌های گذشته جریان داشته و مردم متضرر این رویه بوده‌اند.
وی در پایان گفت: وزیر صمت و آقای رییس جمهور تلاش کردند تا بازار خودرو ساماندهی شود، در همین راستا قصد داریم در کمیسیون صنایع و معادن با حضور وزیر وضعیت بازار خودرو را را بررسی کنیم.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2235
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)