شنبه 13 آذر 1400 - 7:54
با حضور مدیرعامل ایساکو و معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو

نشست‌ تخصصی انجمن‌ صنفی نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو برگزار شد

جلسه انجمن صنفی نمایندگی‌های منتخب ایران‌خودرو با هدف هم‌‌اندیشی در زمینه بهبود فضای کسب و کار نمایندگی‌های مجاز، ارتقای رضایت مشتریان در حوزه فروش و خدمات پس از فروش و افزایش سهم بازار برگزار شد.

نشست‌ تخصصی انجمن‌ صنفی نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو برگزار شد

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از ایکوپرس،  در این جلسه در زمینه بهبود فرآیندهای مربوطه به مشتری‌مداری، تامین بهینه قطعات، تسهیل فرآیند گارانتی و افزایش شاخص رضایت مشتریان در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، بحث و تبادل نظر شد.
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در این نشست، با اشاره به اهمیت بالای نمایندگی‌ها در زنجیره ارزش شرکت ایران‌خودرو، گفت: نمایندگی‌های مجاز جزء مهم‌ترین شرکای تجاری در امر خدمت‌رسانی به مشتریان هستند و به همین منظور در مجموعه جلساتی که به منظور بررسی مشکلات نمایندگی‌‌ها با انجمن صنفی و دفاتر منطقه‌ای برگزار می‌شود، همواره در خصوص خواسته‌ها و نیازمندی‌های آن‌ها تا حد امکان اقدامات لازم به انجام می‌رسد.
سیدرضا مفیدی با اشاره به بازنگری صورت گرفته در شاخص‌های فرآیندی شرکت ایساکو که منتج به ابلاغ اهداف روزآمد برای چهار ماه پایانی سال شد، اظهار امیدواری کرد، اجرای دقیق برنامه‌ها و حرکت در مسیر بهبود، سبب رشد چشمگیر شاخص‌های رضایت مشتریان و افزایش سهم بازار شود.
مدیر عامل ایساکو در پایان این نشست گفت: این سلسله جلسات تا رسیدن به تمامی اهداف تبیین شده در راستای ارتقای رضایت مشتریان و سایر ذی‌نفعان ادامه خواهد یافت.
در این نشست، بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو نیز گزارشی از اقدامات در دست انجام برای بهبود وضعیت کسب ‌و کار نمایندگی‌ها و برنامه ها و اهداف ترسیم شده در این‌خصوص ارایه کرد.
گفتنی است،‌ این نشست با حضور اعضای انجمن صنفی مناطق، مدیرعامل ایساکو و معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2106
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)