دوشنبه 8 آذر 1400 - 22:12
طی مراسمی

سری جدید کامیونت های بهمن‌دیزل (فورس) معرفی شد

امروز (دوشنبه) در مراسمی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، محصولات جدید تجاری بهمن ‌دیزل با نام کامیونت های  «فورس» که در چهار مدل ۸/۵ تن کابین دار و تک کابین و ۶ تن کابین دار و تک کابین درخط تولید این شرکت راه‌اندازی شده و آماده ورود به بازار است، با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیران سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و مشتریان عمده گروه بهمن و نمایندگان مجاز بهمن دیزل ضمن معرفی این محصولات، مراسم ورود به بازار آن انجام شد.

سری جدید کامیونت های بهمن‌دیزل (فورس) معرفی شد

به گزارش حاشیه صنعت ، مدیر عامل گروه بهمن در مراسم ورود به بازار کامیونت های فورس، با اشاره به نیاز کشور در زمینه نوسازی ناوگان فرسوده گفت: حمایت‌ و پشتیبانی‌ مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تولید، بارقه‌های امید را در دل تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی و صنعتی زنده می‌کند.

بیوک علیمرادلو با اشاره به سهم ۵۰ درصدی گروه بهمن از بازار کامینونت کشور تصریح کرد : بهبود در حمل‌ونقل کشور نیازمند جایگزینی  محصولات جدیدی در این ناوگان است و سعی نموذه ابم تا در همه لایه های بازار به تامین نیازمندیهای کشور بپردازیم و در این راستا گروه بهمن با ارائه محصول شیلر در یک سال و نیم گذشته و تامین نیاز بازار با توجه به اینکه همواره یک اصل اساسی را مدنظر داریم و آن تولید محصول باکیفیت ، متمایز با قیمت قابل رقابت و ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر است.

وی خاطر نشان کرد : دو شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور در حال عرضه محصولات متنوع برای حمل و نقل کشور هستند و به زودی نیز اتوبوس مدرن مسافری شهری ۱۲ و ۱۸ متری در گروه بهمن تولید خواهد شد تا در این زمینه هم نقش آفرینی نماییم.  

همچنین در این مراسم، مدیرعامل بهمن‌دیزل نیز با تاکید بر اینکه ورود به بازار کامیونت های فورس، گامی مهم در راستای بهبود و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است، بیان داشت: جمع تولیدات سال گذشته بهمن‌دیزل یک‌هزار و ۱۵۹ دستگاه بود، این در حالی است که تا امروز یک‌هزار و ۴۶۴ دستگاه محصول در این گروه تولید شده و مطابق برنامه تا پایان سال ۲‌هزار و ۵۵۵ دستگاه خودرو تولید خواهد شد.

حسین خضری خاطرنشان کرد: در ۲ماه آینده قرار است کامیون کشنده جدید پرقدرت و مدرن و باکیفیت و همچنین پس از آن وانت جدید بهمن‌دیزل به بازار وارد شود.

مدیرعامل بهمن دیزل با بیان اینکه کامیونت های فورس که از امروز روانه بازار می شوند می توانند تقاضاهای درون و برون شهری را پاسخ دهند، بیان کرد: کامیونت های فورس با انواع کاربری از جمله کاربری آتش نشانی، یخچال و ایزوله به بازار عرضه می شود.

خضری با اشاره به پر قدرت بودن موتور فورس با ۱۵۵ اسب بخار و ۴۹۱ نیوتن و رعایت استاندارد آلایندگی یورو ۵ افزود: بهمن دیزل این کامیونت ها را در دو  نوع جاخواب‌دار و بدون آن تولید و در اختیار رانندگان قرار می دهد.

خضری در پایان  با اشاره به سیاست های گروه بهمن در ارائه محصولات بی رقیب درکیفیت و قیمت گفت: این محصول (فورس۵/۸تن) کابین خوابدار با قیمت رقابتی ۹۴۹ میلیون تومان برای مصرف کننده با یکسال سرویس مجانی و گارانتی بسیار خوب ۳۰ ماه یا۲۰۰هزار کیلومترعرضه خواهد شد و در دو ماه آینده کامیونت  فورس مدل ۶ تن اتاق خواب دار و تک کابین نیز به بازار ورود پیدا می کند تا مشتریان  بهمن دیزل که سرمایه اصلی این شرکت هستند از این محصول نیز استقبال کنند و مانند همیشه پیشتاز در کسب رضایت مشتریان از نظر همه عوامل باشیم.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=2083
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)