سه شنبه 25 آبان 1400 - 11:36
کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در مجلس:

تلاش شرکت کروز در تولید قطعات پیشرفته کاملا نمود داشته است

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو درمجلس شورای اسلامی گفت: حاصل تلاش شرکت کروز به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو در تولید قطعات پیشرفته کاملا نمود داشته است.

تلاش شرکت کروز در تولید قطعات پیشرفته کاملا نمود داشته است

علی اکبر کریمی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو درمجلس شورای اسلامی با اشاره به حرکت قابل تقدیر این شرکت در داخلی سازی و طراحی قطعات گفت: ظرفیت های بسیار گسترده ای در صنعت قطعه سازی وجود دارد که نشان دهنده تلاش و زحمات مدیران، مهندسان و پرسنل زحمتکش در این صنعت است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی به فرصت طلایی که از سال ۹۷ در پی کاهش واردات برای صنعت خودروسازان بوجود آمد اشاره و تصریح کرد: در چند سال اخیر گام های بلندی برای داخلی سازی قطعات خودرو صورت گرفت، بطوری که قطعه سازان تولید قطعات با تکنولوژی بالا و کیفیت بهتر را در دستور کار قرارداده اند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حاصل تلاش شرکت کروز به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات خودرو در تولید قطعات پیشرفته کاملا نمود داشته است، بیان کرد: امیدواریم در مجموعه صنعت قطعه سازی کشور روز به روز شاهد رشد و بالندگی باشیم و علاوه بر تولید داخل که رفع نیاز ارزی صنعت خودرو کشور را به دنبال دارد، بتوانیم در آینده به صادر کننده قطعات خودرو نیز تبدیل شویم.

حاصل دستاوردهای کروز با همت بلند جوانان ایرانی محقق شده است

روح اله عباس پور نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جمله شهید قاسم سلیمانی که “فرصت هایی که در تهدیدات است در خود فرصت ها نیست” اظهارداشت: حاصل دستاوردهای کروز درعرصه داخلی سازی قطعات از همت بلند جوانان ایرانی توانمند، مبتکر و خلاق حکایت می کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سرعت پیشرفت در صنعت قطعه سازی خاطر نشان کرد: در آینده تحولی جدی و قابل تقدیری در صنعت خودروسازی کشور خواهیم داشت و ظرفیتی که در حوزه داخلی سازی قطعات خودرو شاهد هستیم می تواند مصداق واقعی خوداتکایی باشد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1981
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)