چهارشنبه 19 آبان 1400 - 10:03
مقیمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودرو عنوان کرد

از زمانی که تولید قطعه ای در کشور آغاز می شود ملزم به واردات نیستیم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به روند رو به رشد داخلی سازی و استفاده از توان داخلی اشاره کرد و گفت: سیاست ما استفاده از توان داخلی است. از زمانی که تولید قطعه ای در کشور آغاز می شود، ملزم به واردات نیستیم.

از زمانی که تولید قطعه ای در کشور آغاز می شود ملزم به واردات نیستیم

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از ایکوپرس،  فرشاد مقیمی، در حاشیه بازدید از نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو، ضمن اظهار امیدواری از آینده صنعت خودروسازی، افزود: ایران‌خودرو در کنار داخلی‌سازی به کیفیت نیز توجه داشته و با رعایت استانداردهای کیفی و ایمنی به عقد قرارداد با قطعه سازان اقدام خواهد کرد.
وی عنوان کرد: خودروی تارا که جدیدترین محصول تولیدی ایران خودرو به شمار می رود، با حمایت و همکاری مجموعه قطعه سازی کشور توانست با بالاترین سطح داخلی سازی، تولید شود که  خود یکی از نشانه های آینده درخشان صنعت خودروسازی و قطعه سازی کشور است.
مقیمی با اشاره به توسعه محصول کراس اوور ایران خودرو، این محصول را تحول جدید در صنعت خودروسازی کشور دانست و عنوان کرد: اقدامات اولیه برای تولید، نهایی شده و قطعه سازان درحال طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز این خودرو هستند.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به استقبال قطعه سازان از نمایشگاه قطعات خودرو، خاطرنشان کرد: قطعه سازان با وجود شرایط سخت تحریمی، با استفاده از نشان داخلی خود، قطعات مورد نیاز خطوط تولید را تامین می کنند.
گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به همراه رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور و مدیرعامل ساپکو از سالن ها و غرفه های قطعه‌سازان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و مجموعه های خودرو بازدید کرد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1941
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)