سه شنبه 4 آبان 1400 - 23:24

دیگنیتی تنها خودرو SUV تولید داخل با پنج ستاره کیفی

بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، دیگنیتی به عنوان نخستین خودرو SUV پنج ستاره تولید داخل انتخاب شد.

دیگنیتی تنها خودرو SUV تولید داخل با پنج ستاره کیفی

به گزارش حاشیه صنعت در آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی ویژه شهریور ماه ۱۴۰۰ که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) منتشر شده، نام دیگنیتی در بالاترین سطح از این گزارش می درخشد.

در این گزارش هیچ ‌یک از محصولات خودروسازان داخلی در سطح قیمتی دو نتوانسته‌اند ۵ ستاره کیفی را دریافت کنند و فقط دیگنیتی بهمن موتور، به عنوان تنها نماینده از این سطح قیمتی، ۵ ستاره کیفی را به خود اختصاص داد. زیرا استانداردهای شرکت بازرسی کیفیت برای خودروهای تولید داخل بسیار سختگیرانه است و در طول این سال‌ها اختصاص ۵ ستاره کیفی به یک محصول تولید داخل کم ‌سابقه بوده است، اما دیگنیتی که تنها SUV تولید داخل در کشور محسوب می‌شود، توانسته است برای نخستین بار به این نشان کیفی دست پیدا کند.

گفتنی است دیگنیتی دارای استاندارد اروپا و منطبق با استانداردهای ۸۵ گانه کشور می باشد. همچنین دارای تاییدیه استاندارد آلایندگی یورو ۵ از سازمان محیط زیست است.

یکی از سیاست های کلی گروه بهمن جلب رضایت مشتری در بالاترین سطح آن در هر حوزه ای است. تا کنون هر محصولی که به بازار عرضه کرده به موازات آن پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات و تامین قطعات با کیفیت را هم لحاظ کرده است. تمامی شبکه های خدمات پس از فروش بهمن موتور آموزش های لازم در خصوص ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان دیگنیتی را دیده اند و این اطمینان را می دهد که طی دوره گارانتی و پشتیبانی ۱۰ ساله برای قطعات یدکی این خودرو پیش بینی های لازم شده است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1736
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)