یکشنبه 2 آبان 1400 - 9:07
حضور فاطمی امین در ایران خودرو برای رونمایی تکراری تارا

قصه رونمایی خودرو تارا  برای وزاری صنعت معدن تجارت قصه ­ای  تکراری است

تارا خودروی است که بارها توسط وزرای صنعت ، معدن و تجارت از جمله رضا رحمانی و مدرس خیابانی و رزم حسینی رونمایی شده و در آخرین رونمایی نیز  وزیر جدید صمت فاطمی امین به صف رونمایی کنندگان خودرو معظم تارا نائل شد

قصه رونمایی خودرو تارا  برای وزاری صنعت معدن تجارت قصه ­ای  تکراری است

به گزارش حاشیه صنعت ، در دنیا رونمایی خودرو ها توسط مشتریان و خبرنگاران  یک برنامه روتین است ولی این شیوه که خودرو را در محل ریاست جمهوری می برند و یا وزرا را به دیدن آن میبرند فقط در ایران رسم است.
فاطمی امین که با برنامه اجرایی برای توسعه صنعت، معدن و تجارت  به ساختمان سمیه وارد شده است ، دوباره در دام بازدید ها و گزارشهای تکراری افتاده و حتما بعد از این   باید برای تحقق سه میلیون تولید و یک میلیون صادرات برای هر یک از مدلهای  چراغ و جلو پنجره یک بازدید را در برنامه قرار دهد.

در برنامه های فاطمی امین هوشمندی  و شناخت بیشتری ازصنعت نسبت به برنامه های  رزم حسینی ،رحمانی و مدرس خیابانی مشهود بود ولی با رفتن به ایران خودرو نشان داد که به سمت خودرو سازانی رفت که برای مراکز تحقیقات خود هیچ هزینه ای نمی کنند ولی نمایش و رونمایی را خوب بلدند.
حال باید دید ایشان در بازدید و رونمایی از آرم تارا یا قطعات و کامیونهایی که رنگ زرد شان  در بازدید های مختلف عوض نمی شود همان صحبتهای وزرای قبلی را گفته یا اینکه گفته ،  مردم و سهامداران منتظر حرکت ایران خودرو باشند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1690
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)