چهارشنبه 21 مهر 1400 - 12:49
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

اصلاح موانع گمرکی، یکی از برنامه های فراکسیون تولید و فضای کسب و کار است  

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: برخی قطعات در خودروسازی از ظرافت هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم ها به درستی استفاده کند.

اصلاح موانع گمرکی، یکی از برنامه های فراکسیون تولید و فضای کسب و کار است   

به گزارش حاشیه صنعت، مهدی طغیانی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

طغیانی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: با توجه به اینکه تامین به موقع قطعات در صنعت خودروسازی از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ حمایت از قطعه سازان می تواند به تولید بیشتر محصولات خودرویی منتج شود.

وی افزود: تکنولوژی در صنعت قطعه سازی نقش مهمی ایفا می کند و قطعه سازان ما نباید از این تکنولوژی های روز غافل شوند تا بتوانیم در عرصه خودروسازی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

طغیانی با اشاره به اینکه مشکلات تولید تنها به موضوع تحریم های ظالمانه مربوط نمی شود، بیان داشت: خیلی از مشکلاتی که هم اکنون در بخش تولید مواجه هستیم، مشکلات داخلی است و باید برای رفع آن فکر چاره ای اندیشیده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برنامه داریم در فراکسیون تولید و فضای کسب و کار برای رفع موانع تولید سیاست های درستی را تبیین کنیم که اصلاح قوانین مرتبط با گمرک یکی از برنامه هایی است که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است تا مشکلات شرکت هایی نظیر قطعه سازی کروز که در صنعت قطعه سازی کارنامه موفقی دارند برطرف شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به نقش پررنگ بانوان در قطعه سازی کروز نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برخی قطعات خودروسازی از ظرافت هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم ها به درستی استفاده کند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1616
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)