چهارشنبه 14 مهر 1400 - 9:45

فروش ۵۰۰ هزار دلاری ایران‌خودرو در قزاقستان

ساختمان جدید نمایندگی شرکت «ایران‌خودرو» در شهر آلماتی پایتخت سابق قزاقستان گشایش یافت.

فروش ۵۰۰ هزار دلاری ایران‌خودرو در قزاقستان

به گزارش حاشیه صنعت به نقل از اقتصاد نیوز در مراسم گشایش این ساختمان که سفیر جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان با جمعی از سفرای کشورهای خارجی، تجار و کارفرمایان ایرانی و قزاقستانی حضور داشتند، مدیرعامل شرکت «پرشیامووتور» در قزاقستان هدف از گشایش نمایندگی ایران‌خودرو در این کشور را تشریح کرد.
مهندس محمد عزیزی گفت: این شرکت که از سال ۲۰۰۰ میلادی فعالیت خود را با ایجاد دفتر ایران‌خودرو در قزاقستان آغاز کرده است، تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار دلار خودرو در بازار قزاقستان فروخته است.
وی تاکید کرد: با گشایش ساختمان جدید نمایندگی ایران‌خودرو در آلماتی که دارای نمایشگاه، تعمیرگاه و فروشگاه خودرو و لوازم یدکی می‌باشد، تلاش خواهد کرد که فعالیت شرکت در زمینه‌های مختلف گسترش یابد.
مدیرعامل شرکت پرشیاموتور تصریح کرد: تعمیرگاه مرکز جدید، مجهز به دستگاه‌های پیشرفته است که همزمان می‌توان ۲۰ دستگاه خودرو را در آن تعمیر کرد.
عزیزی خاطرنشان کرد: در تعمیرگاه شرکت، علاوه بر تعمیر خودروهای ساخت ایران، انواع خودروها را نیز می‌توان تعمیر کرد.
در سالن نمایشگاه نمایندگی ایران‌خودرو در آلماتی، انواع خودروهای ساخت ایران ازجمله پژو پرشیا، پژو ۲۰۶، سمند، مینی‌بوس و اولین اتوبوس مشترک ایران خودرو  و شرکت قزاقستانی «الکترو ترانس» به نمایش گذاشته شده است.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1559
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)