پنجشنبه 8 مهر 1400 - 1:32
مشوق‌های ایران خودرو برای استفاده مشتریان از خدمات مطمئن

تخفیف حداکثری امدادخودرو ایران با خرید اشتراک کارت طلایی

به دلیل استقبال متقاضیان از امکانات و خدمات کارت طلایی و در راستای تکریم مشتریان، شرکت امدادخودرو ایران برای مشتریان و منتخبان در قرعه‌کشی‌های فروش محصولات ایران‌خودرو که در زمان واریز یا تکمیل وجه خودرو به انتخاب «کارت طلایی» اقدام می‌کنند، تخفیفات ویژه‌ و تا سقف ۶۰ درصد برای برخی سطوح کارت طلایی در نظر گرفته است.

تخفیف حداکثری امدادخودرو ایران با خرید اشتراک کارت طلایی

ایکوپرس- بر این اساس، مشتریانی که از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام به انتخاب و خرید اشتراک کارت طلایی اقدام کنند، از حداکثر تخفیف برای خودروهای صفر کیلومتر برخوردار خواهند شد که با توجه به تنوع خدمات ارایه شده توسط شرکت امدادخودرو ایران به مشترکان کارت طلایی، هزینه‌ای که مشتریان بابت این خدمت پرداخت می‌کنند، بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر روش‌های خرید است.
تمامی تخفیفات، شامل مشتریان و منتخبان قرعه‌کشی‌های صورت گرفته یا دعوت‌نامه‌های تکمیل وجه شده از شهریورماه امسال به بعد بوده و شامل افرادی که پیش از این تاریخ در قرعه‌کشی‌ها برگزیده شده یا دعوت نامه دریافت کرده‌اند، نمی‌شود.
مدیر خدمات طلایی در این باره گفت: ارایه خدمات مطلوب و رضایت مشتریان از خدمات طلایی، سبب افزایش قابل توجه فروش اشتراک طلایی در مردادماه امسال شد. 
رسول رمضانی با اشاره به مزایای «اشتراک طلایی» امدادخودرو ایران گفت: در کنار آرامش روانی مشتریان برای دریافت خدمات مطمئن شبانه روزی، انجام رایگان سرویس‌های دوره‌ای و خدماتی نظیر پوشش زیان ناشی از بلایای طبیعی، جبران خسارت به بدنه خودرو و پوشش زیان ناشی ازحوادث و سرقت خودرو و شکست شیشه به تنهایی، امکان تعویض خودرو برای سرقت کلی یا خسارت‌های بیش از ۶۰ درصد، حمل رایگان و شبانه روزی خودرو به تعمیرگاه‌های منتخب، انتقال رایگان سرنشینان خودروی آسیب‌دیده به نزدیک‌ترین شهر، تعمیرات سبک در محل و تامین قطعات استاندارد و تضمین کیفیت خدمات ارایه شده در سراسر کشور، شامل دارندگان تمامی کارت‌های طلایی می‌شود.
وی افزود: علاوه بر موارد مذکور، برای دارندگان کارت طلایی دوستاره و بالاتر، امدادخودروایران انجام رایگان سرویس‌های ادواری و همچنین استفاده از تسهیلات ویژه خرید خودرو در «طرح نوسوار» از مزایای دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.  
رمضانی تصریح کرد: سطوح اشتراک طلایی شامل تک ستاره، تک ستاره پلاس، دو ستاره، سه ستاره و چهار ستاره خواهد بود. در محصولات اشتراک طلایی، با افزوده شدن هرستاره، علاوه بر دریافت خدمات قبلی مشتریان، از خدمات ویژه هر ستاره افزوده شده نیز بهره‌مند می‌شوند.
گفتنی است، دارندگان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت «اشتراک طلایی»  از طریق اپلیکیشن ایساکو و یا با مراجعه به وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com مراجعه و یا با شماره ۰۹۶۴۴۰ (زیر کلید۳) با مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو ارتباط برقرار کنند. 

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1498
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)