یکشنبه 4 مهر 1400 - 19:01
ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

مدیر عامل کروز: دوازده هزار پرسنل این شرکت سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند  

نادر سخا مدیر عامل شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: هفته دفاع مقدس نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردی ها، از خودگذشتگی ها و رشادت هایی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه خواهد بود.

مدیر عامل کروز: دوازده هزار پرسنل این شرکت سربازان جبهه جنگ اقتصادی هستند   

به گزلرش حاشیه صنعت،سخا در پیام تبریک خود به مناسبت هفته دفاع مقدس افزود: آرامش و امنیت امروز کشورمان را از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت کسانی داریم که تاریخ این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس را به کلماتی ناب و عظیمی همچون صبر، عزت، وحدت، همدلی، حماسه، ایثار و… زینت بخشیده اند.

مدیر عامل قطعه سازی کروز ۱۲ هزار پرسنل این شرکت را سربازان جبهه جنگ اقتصادی دانست و گفت: دشمن با تحریم های بین المللی سعی در ایجاد تنگنا در همه بخش ها به ویژه بخش تولید کرده است. در شرایط حاضر سربازان این شرکت در سنگر صنعت به عنوان جلوداران جنگ اقتصادی نقش خود را به خوبی انجام می دهند و این امر با تلاش، از خودگذشتگی و اصلاح ساختارها میسر شده است.

سخا یادآور شد: کشور در شرایط کنونی نیاز دارد تا مردم همانند دوران دفاع مقدس بسیجی وار و بی ادعا در سنگرهای مختلف کار کنند و راه شهدا را که راهی جزء سرافرازی ایران عزیز نیست، با تمام قدرت ادامه دهند. امیدوارم در مسیر شهدا گام برداریم و با عملکردی درست، موجب پیشرفت و آبادنی کشور در عرصه های مختلف از جمله صنعت خودرو سازی باشیم.

شرکت صنایع تولیدی کروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس، این هفته را به ملت غیور ایران و به ویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران و فرماندهان تبریک گفت و اعلام کرد در عرصه تولید داخل با داخلی سازی و تأسی از فرهنگ دفاع مقدس در خدمت صنعت کشور خواهیم بود.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1473
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)