چهارشنبه 12 خرداد 1400 - 17:21
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی:

وزارت صمت همواره در کنار صاحبان صنایع و تولید قرار وزارت صمت همواره در کنار صاحبان صنایع و تولید قرار دارد

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از حضور مستمر و نزدیک وزارت صمت در کنار صاحبان صنایع و تولید کشور، گفت: برنامه‌ریزی در راستای توسعه نیازمند یک نگاه ویژه مبتنی بر آمایش سرزمینی است

وزارت صمت همواره در کنار صاحبان صنایع و تولید قرار وزارت صمت همواره در کنار صاحبان صنایع و تولید قرار دارد

به گزارش شاتا علی حدادی ضمن تقدیر از سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان البرز و حضور مستمر در کنار صاحبان صنایع و تولید، به جایگاه صنعتی استان البرز اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان با توان و تلاش بالا در کنار مردم هستند و نیاز است یک نگاه ویژه مبتنی بر آمایش سرزمینی برای برنامه‌ریزی در راستای توسعه وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه علی‌رغم محدودیت‌هایی که شیوع کرونا در حوزه‌های مختلف تولید تحمیل کرد، صنایع استان و کشور، پرانرژی و با انگیزه فعالیت خود را ادامه دادند، تصریح کرد: با توجه به جلساتی که با صاحبان صنایع و تولید داشتیم، آنچه امروز نیاز حوزه تولید است، مربوط به تامین مواد اولیه، اصلاح ساختار بروکراسی اداری و مسائل مربوط به پرداخت تسهیلات است.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، در ادامه به ظرفیت‌های خالی در شهرک های صنعتی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به توانمندی منطقه و سابقه فعالیت صنایع در استان البرز، حوزه های خالی شهرک های صنعتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

حدادی با یادآوری تاکیدات مقام معظم رهبری به رفع موانع در حوزه تولید، حل مباحث ساختاری و اداری را موثر در تحقق شعار سال دانست و ادامه داد: با این انگیزه بالا، مثبت، موثر و کارآمدی که در صاحبان صنایع و کارآفرینان وجود دارد اگر ما وظایف خودمان را به خوبی انجام دهیم شاهد اتفاقات خوبی در حوزه تولید خواهیم بود.

وی در پایان از آمادگی مجلس برای رفع قوانین مزاحم و تصویب قوانین حمایتی خبر داد و بر استفاده از همه ظرفیت‌ها در تثبیت اشتغال تاکید کرد.

توجه وزیر صنعت به بازدید از شهرستان ها و مراکز صنعتی خوب است ولی آیا وزارت صمت خودش در جلوگیری از توسعه واحدهای صنعتی با قوانین دست و پاگیر چقدر سهم دارد؟

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=142
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)