شنبه 20 شهریور 1400 - 18:11
نماینده مردم لنگرود:

در قطعه سازی کروز، دانش و صنعت به درستی باهم عجین شده است

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مزیت یابی در کشور به عنوان حلقه مفقوده محسوب می شود اما در قطعه سازی کروز به روشنی و درستی دانش و صنعت با هم عجین شده است.

در قطعه سازی کروز، دانش و صنعت به درستی باهم عجین شده است

به گزلرش حاشیه صنعت، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

پرویز محمدنژاد قاضی محله همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

پرویز محمدنژاد قاضی محله عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی ایران با ابراز خرسندی از تغییر و تحولاتی که در عرصه قطعه سازی در شرکت کروز حاصل شده است، بیان داشت: مزیت یابی در کشور به عنوان حلقه مفقوده محسوب می شود اما در قطعه سازی کروز به روشنی و درستی دانش و صنعت با هم عجین شده است و این این امر کمک خواهد کرد که گروه بهمن و کروز آینده روشنی داشته باشند.

این عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حمایت تولید داخل اظهارداشت: با توجه به اینکه واردات کالاهایی که مشابه آن در داخل تولید می شود بطور حتم مجلس شورای اسلامی به عنوان رکن قانون گذاری بستر لازم را برای حمایت از تولید داخل فراهم خواهد کرد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1287
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)