چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 18:46

فروش نقدی و اعتباری محصولات ایران دوچرخ ویژه شهریور ۱۴۰۰

شرکت ایران دوچرخ سه محصول ایردوکو ده بی، موتور برقی جیران و سه چرخه برقی را از بیست و یکم شهریور ماه به مدت ده روز به فروش می رساند.

فروش نقدی و اعتباری محصولات ایران دوچرخ ویژه شهریور ۱۴۰۰

به گزارش حاشیه صنعت، فروش سه محصول ایران دوچرخ با شرایط نقدی و اعتباری از ساعت ۱۰ صبح بیست و یکم شهریور ماه آغاز می‌شود و مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی نسبت به خرید این محصولات اقدام کنند. با توجه به میزان تقاضای موجود در بازار و با هدف ارائه فرصت یکسان برای تمامی مشتریان، ایران دوچرخ محصولات خود را به صورت فروش اینترنتی و از طریق وبسایت ایرانی کار  (bahman.iranecar.com)عرضه می کند و طرح فروش تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه ادامه دارد. این ثبت نام برای عموم خریداران و فقط با کد پلاک استان های تهران، قزوین و زنجان مجاز است.

گفتنی است؛ با توجه به تغییرات شرایط اقلیمی در دنیا، استراتژی صنعت‌های خودرو و موتورسیکلت به سمت حفظ و نگهداری از محیط زیست پیش رفته است، در نتیجه تولیدکنندگان این حوزه بخشی از خطوط تولیدی خود را به محصولات به‌صرفه و دوستدار محیط زیست اختصاص داده‌اند. وجود این دغدغه به‌خصوص در کشور ایران، موتورسواران را به سوی استفاده از محصولات برقی سوق داده است. در همین راستا شرکت ایران دوچرخ، به‌عنوان یکی از تولید‌کنندگان مطرح موتورسیکلت در ایران که توجه ویژه به تولید محصولات برقی دارد، موتور برقی جیران و سه چرخه برقی خود را با شرایط نقدی و اقساطی به فروش می رساند.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1244
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)