یکشنبه 14 شهریور 1400 - 10:54
مدیر عامل بهمن موتور خبر داد:

شتاب در تولید خودروهای جدید دیگنیتی و فیدلیتی

مدیر عامل بهمن موتور از شتاب در تولید خودروهای دیگنینی و فیدلیتی جدید خبر داد

شتاب در تولید خودروهای جدید دیگنیتی و فیدلیتی

به گزارش حاشیه صنعت ، شرکت بهمن موتور که در اسفند سال گذشته خودرو دیگنیتی و از ابتدای امسال هم محصول فیدلیتی را به به بازار عرضه کرده و این دو خودرو با توجه به مشخصات فنی و سطح کیفی و ایمنی محصولات و همچنین قیمت مناسب آن با اقبال مواجه شده است، از شتاب در تولید این دو خودرو موفق خبر داد.

محمد ضرابیان مدیر عامل شرکت بهمن موتور در این رابطه گفت: بر اساس سیاست گذاری شرکت بهمن موتور ایجاد تعهد بر اساس توان تامین و تولید صورت می گیرد و سعی در ارائه محصولات با کیفیت هستیم. بهمن موتور جزء معدود شرکت های خودرو ساز داخلی است که هیچگونه تعهد معوق حتی از سنوات قبلی که  ناشی از تحریم ها است ندارد و اصل رضایت مشتریان از فرآیند فروش در بهمن موتور جزء اساسی ترین فعالیت ها است.

این مقام مسئول ضمن اشاره به مشکلات فراوان در حمل و نقل بین المللی طی چند ماه اخیر و کمبود کانتینر در سطح بین الملل و خطوط کشتیرانی جهت حمل به بنادر ایران و نیز افزایش بی سابقه هزینه حمل دریایی (به عنوان مثال کانتینر ۴۰ فوت HQ که می تواند قطعات برای تولید ۲.۲ دستگاه خودرو را در خود جای می دهد از ۲۸۰۰ دلار در سال گذشته به ۸۵۰۰ دلار افزایش یافته است)، اظهار کرد: این شرکت اقدامات لازم در جهت حمل قطعات برای تولیدات سفارش گذاری شده را به عمل آورده تا برنامه های تولید سال جاری را محقق نماید. همچنین به دلیل مواجه با موج جدید کرونا در کشور از مرداد ماه و حفظ سلامت پرسنل و به جهت همراهی با تصمیمات ستاد کرونا در تعطیلات سراسری تهران طی هفته آخر مرداد ماه، شرکت برنامه افزایش تولید در شهریور ماه را در دستور کار قرار داده است.

وی در آخر با تاکید بر برنامه و زمان فروش محصولات و اعلام رسمی قیمت تنها از طریق وبسایت و صفحات اجتماعی رسمی شرکت بهمن موتور به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید، گفت: تا پایان سال برنامه ریزی کرده ایم سه محصول جدید در بهمن موتور نیز به محصولات اضافه شود و به تولید انبوه برسد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1197
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)