شنبه 6 شهریور 1400 - 2:24
رضاحسینی قطب آبادی:

قیمت‌سازی دلالان به آشفتگی بازار خودرو دامن زد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برخی افراد در مدت اخیر، با قیمت‌سازی در تلاش برای افزایش آشفتگی بازار هستند در این شرایط مردم متضرر اصلی این جریان هستند.

قیمت‌سازی دلالان به آشفتگی بازار خودرو دامن زد

به گزارش حاشیه صنعت به ننل از خانه ملت، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی با انتقاد از گرانی خودرو در بازار، گفت: اکنون در بازار شاهد افزایش قیمت تمامی کالاها هستیم که این موضوع علل مختلفی دارد؛ گرانی ماجرای جدیدی نیست و کشور چند ماه یکبار با رشد بهای کالاها روبه رو می‌شود و مسئولان نیز با بهانه‌هایی مانند نرخ ارز و تحریم، گرانی را توجیه می‌کنند در حالیکه علاوه بر این موضوعات، در حوزه صنعت، معدن، تجارت و قیمت‌ها دست‌هایی در پشت پرده فعال هستند.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که در حال حاضر دولت سیزدهم بر سر کار آمده و ممکن است برخی به دنبال آن باشند که در آینده، کار وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت را با مانع روبه رو کنند زیرا کاهش قیمت کالاها پس از رشد آنها امر مشکل و پیچیده‌ای است.

وی با اشاره به اینکه اراده‌ای برای کنترل قیمت و برخورد با متخلفان وجود ندارد، اضافه کرد: در روزهای اخیر برخی تولیدکنندگان و سوداگران قیمت‌ها را افزایش دادند تا اگر دولت توفیقی در کاهش بهای کالاها پیدا کرد، این واحدها سود خود را به دست آورده باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه خودروسازان به حیات خلوت دولت‌ها تبدیل شده‌اند، ادامه داد: برخی افراد در شرایط کنونی با قیمت‌سازی در تلاش برای افزایش آشفتگی بازار هستند در این شرایط مردم متضرر اصلی این جریان هستند

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1069
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)