شنبه 6 شهریور 1400 - 2:19

حضور پررنگ شرکت‌های خودروسازی و قطعه سازی ایران در نمایشگاه مسکو

دو شرکت خودرو سازی سایپا و ایران خودرو و همچنین تعدادی از شرکت های قطعه سازی از جمهوری اسلامی ایران تولیدات خود را در بخش خودروسازی و قطعه سازی در دو نمایشگاه بین المللی اتومکانیگا و اینتر اتو مسکو به نمایش گذشته اند.

حضور پررنگ شرکت‌های خودروسازی و قطعه سازی ایران در نمایشگاه مسکو

به گزارش ایرنا، شرکت ایران خودرو و سایپا و تولیدکنندگان منتخب کشورمان با حضور در نمایشگاه بین المللی اینتراتو  و نمایشگاه جنبی اتومکانیکا در مسکو  که تا پنجم شهریور برپاست جدیدترین تولیدات خود را در بخش های مختلف قطعه سازی از جمله، بدنه، رادیاتور، میلنگ، سرسیلندر به نمایش گذاشته اند.
در نمایشگاه بین المللی اتومبیل روسیه موسوم به «اینتراتو» شرکت ایران خودرو محصولات خودرویی خود را به نمایش گذاشت و با ارائه خودروهای «دنا پلاس»، «راناپلاس» و «تارا» در این نمایشگاه در حضور بازدیدکنندگان خودنمایی کردشرکت ایران خودرو و سایپا و تولیدکنندگان منتخب کشورمان با حضور در نمایشگاه بین المللی اینتراتو  و نمایشگاه جنبی اتومکانیکا در مسکو  که تا پنجم شهریور برپاست جدیدترین تولیدات خود را در بخش های مختلف قطعه سازی از جمله، بدنه، رادیاتور، میلنگ، سرسیلندر به نمایش گذاشته اند.
در نمایشگاه بین المللی اتومبیل روسیه موسوم به «اینتراتو» شرکت ایران خودرو محصولات خودرویی خود را به نمایش گذاشت و با ارائه خودروهای «دنا پلاس»، «راناپلاس» و «تارا» در این نمایشگاه در حضور بازدیدکنندگان خودنمایی کرداین شرکت ها قراردادهای قابل توجهی برای همکاری با شرکت های روسی تدوین و توافقات لازم جهت تولید و عرضه با این شرکت ها را به  انجام رساندند.
در نمایشگاه اتومکانیکا بیش از یکهزار و ۴۰۰ شرکت از حدود ۴۰ کشور حضور داشتند.
سفیر ایران: خودروهای ایرانی قابلیت عرضه در بازار خودروی روسیه را دارند
کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بازدید از غرفه ایران خودرو  در نمایشگاه مسکو، گفت: برخی از خودروهای ما که در این نمایشگاه عرضه شده اند؛ با پشتکاری قوی، ادامه حضور مستمر در بازار و خدمات پس از فروش قابلیت حضور در بازارا خودروی کشور روسیه با سلایق متفاوت را دارند ضمن اینکه در تولید مشترک و قطعه سازی هم شرکت های ایرانی می توانند نقش آفرین باشند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تلاش دارد در کنار روابط خوب سیاسی، فنی و نظامی با روسیه حوزه های فرهنگی و اقتصادی را نیز فعال کند، ادامه داد: حضور شرکت های خودوریی ایران در بازار روسیه می تواتند فرصت بسیار خوبی در این مورد باشد و خودروسازی ما می تواند با  تطابق خود با بازار روسیه و حضور مستمر و ارائه خدمات پس از فروش در تقویت روابط اقتصادی و ارز آوری برای کشورمان موثر باشد.
 جلالی افزود که در جهت دیپلماسی اقتصادی شرکت های خودروسازی  نیز با توجه به پیچیدگی های بازار خودروی روسیه و پشتکاری قوی و مستمر می توانند در این مورد نقش مهمی ایفا کنند و سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز تسهیل کننده حضور آنها در بازار خودروی مسکو خواهد بود.
کیان منش مدیر مطالعات و برنامه ریزی بازارهای صادراتی ایران خودرو نیز گفت: شرکت ایران خودرو تلاش دارد با برنامه ریزی و مطالعات دقیق در کنار شرکت های بزرگ خودروساز جهانی محصولات خود را به  بازار روسیه معرفی کند.
‌گروه صنعتی ایران خودرو سالهای قبل  ۱۲ هزار  دستگاه خودرو به روسیه صادر کرده بود.
نمایشگاه بین المللی خودرو مسکو از نظرقدمت، ‌کمیت و کیفیت درسطح نمایشگاه‌های خودروی فرانکفورت و ژنو قرار دارد.

لینک کوتاه : http://hashiyehsanat.com/?p=1067
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)